Çocuk Hastalıkları Lutfen deneyimli anneler bilgi verin!!!

Bebek Hastalıkları, diş çıkarma, bebeklerde kusma, bebeklerde ishal, bebeklerde uyku düzensizliği

saturnall

Yeni Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
11 Haziran 2024
17
4
26
10bucuk aylik bebegim pamukcuk sorunu yasadik, 2 gundur oral krem kullaniyor ve durumu baya iyi oldu . Fakat bugun ogleden sonra ses kisikligi baslamis gibi , sesi farklilasti , bazen hayvan sesleri yapiyorduk, kus sesi vs cikariyordu, ama bugun bilerek denettim. Ince sesini yapamiyordu. Ses kisikligi baslangici gibi bir durum.
Kremi kontrol ettim boyle bir yan etkisi vs yok, iceriginde de alerjisi oldugu bir madde yok.
Pamukcuktan sonra boyle bir durum yasayan anneler oldumu merak etttim deneyimlerinizi paylasirmisiniz?
Bugun basladi, 3 4 gun devam ederse cocuk doktoruna gidecegim.

Bilgim yok ama çocuğunuz çok küçük şahsi fikrim 3-4 gün beklememenizden yana. Sabah ilk işiniz bir doktora götürün
Belki basit bir soğuk algınlığı, belki öğrendiği bir taktit belki de bambaşka bir şey ama içiniz erkenden rahat etsin.

Haklisiniz, aslinda hemen gitmek istiyordum ama bulundugum yer , sehirden baya uzak bir bolge, cok seyrek saatlerde otobus ile ulasim var , otobus ile de kizim malesef hic durmuyor surekli huzursuz oluyor ve sikiliyor , ciglik atiyor . Bende insanlari rahatsiz etmek istemedigim icin cok cok nadir kullaniyorum toplu tasimayi. Bu yuzden bir iki gun beklemeyi dusundum. Belki cok bagirmistir falan diye bazen oyun oynarken kendi kendine bagirdigi olur cunku sabah hayirlisi ile kalkalim bakalim durumu ne olacak , hala ayni veya daha kisiksa kalktigim gibi hemen giderim mecbiren zaten .

10aylik çocuktan rahatsız olanları insan kategorisine almıyoruz. Siz zevk mı alıyorsunuz sanki o çocuk ağlayınca. Zaten insan telaslaniyor çocuk mizmizlaninca. İnşallah bir şey yoktur. Sabaha iyileşir.gecmis olsun.

Malesef bazi insanlar boyle , bende dediginiz gibi asiri telaslaniyorum ve strese giriyorum. Bebegede sus desen olmaz dur desen olmaz bebek sonucta. Ve zaten italyada yasiyorum insanlar zaten soguk burada, birde ustune toplu tasimada olunca ekstra soguklasiyorlar . Elim ayagim birbirine giriyo, insallah yoktur birseyi dediginiz gibi , ilk cocugum oldugu icinde cok telaslaniyorum her duruma, cok cok sagolun tesekurler

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…