lütfen cvplarmısınız kıslaaar

nisan-nur

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
10 Ağustos 2007
508
2
merhaba kıslar.
Ben adetten 3-4 önce lekelenme yaşıyorum lekelenmenin akabinde adet oluyorum.içinizde benim gibi olan vardır sanırım. bu ay yine lekelenmem başladı yinemi adet olucam yoksa gebelik belirtisi de olabilirmi? benim gibi adet öncesi lekelenme yaşayıp gebeliğinde de yaşayan varmı kıslar? lütfen varsa cvp yazarmısınız
fisfisfis fisfisfis fisfisfis

canım yerleşme kanaması genel 1 hafta 10 gün önce oluyor diye biliyorum.
bekarken bende de senin gibi oluyordu. adetten 4-5 gün önce leke geliyordu sonra da adet oluyordum doktora gittim küçük bir polip varmış. o yapıyormuş. ilaç vermişti sonra düzeldi.
inşallah bebiş habercisidir canım.

benimde öyle oluyro canım ilk 3 gün çok az kahve leke gelior. 4. gün sökülüyor. toplamda 8 günde bitiyor adetim o ilk üç günle birlikte. dr a sordum ostrojen ve progeston hormonu varmış onlarla ilgili dedi .

bende de aynısı olur.2-3 gün önceden leke leke gelir.sonra adet olurum.son 2 yıldır filan oluyor benimki.daha önceleri hiç böyle olmazdım.

yok guzelım tedavı olmadım kendılığınden oldu benımkı.
şuan korunuyoruz rahim ağzımda yara çıktı onunla uğrasıyorum malesef.

cnm bu konuda doktora gittinmi? ben gittim ama önemli değil dedi

bundan 7-8 ay önce başka bir sebepten dolayı doktora gitmiştim.bunuda sorayım dedim.birşey demedi.öenmli değil dedi.başkada birşey yapmadım.birde bu ay belki hamiş olabilirim bakalım kısmet.haftasonunu bekliyorum.hafta sonu adet olucamda.

canim ben ,adetime 4,5 gun kala,lekelenme seklinde deilde afedersin idraraimda kahverengi kepek yada tortu gibi birseyler gördum,adetimi bekledim gelmedi test yapdim hemende cikdi cift cizgi,sanirim bebek yerlesrken kilcal damara denk geldi ve az bi kanama oldu ve durdu kurumus kani idrarimla kepek seklinde disari atildi,

X