lütfen cvp kızlar .....

minik_kuxsx

her gün yeni bir umuttur.
Kayıtlı Üye
6 Ağustos 2007
41
0
mrb kızlar ben eyülün 5' de en son adet gördüm.adetlerim düzenlidir.Bir kaç gün erken gelir hatta ama bu sefer tam 6 gün geçti gögüslerim şişmeye hassasiyet olmaya başladı.regl belirtileri fazla yok.2 kere test yaptım sonuç negatif ne yapmam gerek anlamadım.hamilemiyim degilmiyim kafam karıştı.lütfen cvp verinnn kızlarr :kedi::CüvCüv:

belirtilerin arasında göğüs varsa en önemlisi kuşunda vıcık vıcık bi yumuşaklık varsa akıntıyla beraber şüphe et bence :)

kan testi yaptır eczaneden alınan idrar testleri bildiğim kadarıyla 5-6 haftadan önce göstermiyo

6 gün geçince çıkması lazım gebelik testinde ama neden çıkmadı anlamadım...Gebelik belirtilerine benziyor :uhm:

evet bende anlamadım ama bugun benden kahverengi akıntı geldı ben regl oldum sandım azcık geldı kesildi . göğüslerim felaket derecede acıyor hiç halim yok sanki sırtımda yük taşımış gibiyim yarın kesin kan testini yaptırcam allah hayırlısı versin hakkımda amin!!!!

vee REGL OLDUMMM.....ıNŞ BıRDAHAKı AY GERÇı BıZ DAHA YENı EVLıYıZ :))) OKADAR SORUN YAPMIYORUM AMA OLSUN ıNNSAN ıSTıYOR YıNEDE...

X