Lütfen cevap verir misiniz

birkizinuzuntusu

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
20 Haziran 2021
55
28
34
Ben 1 hafta önce korunmasız cinsel ilişkiye girdim istemeden. 6 7 saat sonra ertes 72 kullandım. Bugün tam 1 hafta oldu kan geliyor benden neden olabilir adet günüme çok var daha .

Ama o gün kan gelmedi ki . 1 hafta geçti üzerinden şimdi yoğun bi kanamam var ilacın etkisinden olabilir mi
Aynı ilacı kullandım ilaçtan sonra 6 ila 10 gün içerisinde ara kanama yaşayabilirsiniz yazıyordu benim ilk iki gün adet olmuş gibi yoğun son iki gün lekelenme şeklinde toplamda dört gün ara kanamam oldu

Ama o gün kan gelmedi ki . 1 hafta geçti üzerinden şimdi yoğun bi kanamam var ilacın etkisinden olabilir mi
Aynı ilacı kullandım ilaçtan sonra 6 ila 10 gün içerisinde ara kanama yaşayabilirsiniz yazıyordu benim ilk iki gün adet olmuş gibi yoğun son iki gün lekelenme şeklinde toplamda
Gebelik olmadı değil mi
Hala biliyorum son dört gün adet olmama bende daha ilacı alalı iyi hafta oldu cehennem gibi bir ay yaşıyorum adet sancılarım var günümde olucam inşallah bekliyorum ☹️

Aynı ilacı kullandım ilaçtan sonra 6 ila 10 gün içerisinde ara kanama yaşayabilirsiniz yazıyordu benim ilk iki gün adet olmuş gibi yoğun son iki gün lekelenme şeklinde toplamda

Hala biliyorum son dört gün adet olmama bende daha ilacı alalı iyi hafta oldu cehennem gibi bir ay yaşıyorum adet sancılarım var günümde olucam inşallah bekliyorum ☹️
Adet oldunuz mu

Evet adet oldum tam günümde gecikme yaşamadan oldum ama ilk gün çok koyu ve katı kanamam oldu katran gibi zar zor sökülüyordu ikinci gün normal adet kanına kırmızıya döndü ama herzamanki adetim kadar çok kanamam yok orta derecede var
O zaman risk kalktı demektir ne güzel sevindim senin adına canım. Peki sen ilacı içtikten bi hafta sonra kanama oldu mu adet gibi 3-4 gun süren?

Ben 1 hafta önce korunmasız sürtünme ilişkisine girdim istemeden. İçe boşalma olmadı ama zevk suyu değmiş olabilir diye 6 7 saat sonra ertes 72 kullandım. Bugün tam 1 hafta oldu kan geliyor benden neden olabilir adet günüme çok var daha .
surtunmeyle hamıle kalınmaz. mumkunse bıdahakı sefere partnerıne perezervatıf alın hem daha ucuz hem daha guvenlı hem de daha saglıklı.. erkekler umursamayabılır de sen barı dusun... ıstemeden dersen tacız tecavuz gbı olur bencee oyle deme. erken adet gormussun ya da ara kanama bu.

surtunmeyle hamıle kalınmaz. mumkunse bıdahakı sefere partnerıne perezervatıf alın hem daha ucuz hem daha guvenlı hem de daha saglıklı.. erkekler umursamayabılır de sen barı dusun... ıstemeden dersen tacız tecavuz gbı olur bencee oyle deme. erken adet gormussun ya da ara kanama bu.
Bu olaydan sonra terk etti beni. Psikolojim çok bozuldu yeni yeni toparliyorum

O zaman risk kalktı demektir ne güzel sevindim senin adına canım. Peki sen ilacı içtikten bi hafta sonra kanama oldu mu adet gibi 3-4 gun süren?
Evet oldu ilacı içtikten tam altı gün sonra dört günlük bir kanama yaşadım sizde mi kullandınız inşallah bir an önce olursunuz çok stresli günlerdi

X