Lütfen cevap verin 🥺

Zadfikhu

Üye
Kayıtlı Üye
31 Ekim 2021
67
4
37
Merhaba, ben 6 ekim tarihinde erkek arkadaşımla birlikte oldum, ilişki boyunca kondomla korunduk. 15 ekimde de regl oldum. Ancak 8 ekimde ülke değiştirdim. 15 ekim benim regl olmam gereken olağan tarihti. Bunun dışında birliktelikten 1 ay sonra bir gebelik testi yaptım ve negatifti ama ilk idrarla değildi ve hamilelik hesabına göre 6. ya da 7. haftaya denk gelmiş oluyor. Zaten beş gün sonra yine tam olmam gereken tarihte 12 kasımda regl oldumama ilk kez yumurtlama döneminde kasık ağrılarım oldu. Bu ay normalde dün yani 9 aralıkta olmam gerekiyordu regl ve dün kahverengi bir akıntı başladı bugün miktarı arttı ama hâlâ regl olmadım. Genelde böyle başlamaz reglim bu yüzden ve forumlarda yazan şeyler yüzünden "yoksa hamile miyim?" sorusu aklıma takıldı. Ayrıca normalde her ay regl başlamadan önce olan göğüs sızım bu ay hiç olmadı sizce bu normal mi? Yoksa hamile olabilir miyim? Korkuyorum, lütfen yardımcı olur musunuz?

Ya hayır ya gerçekten hamile değilsiniz. Ülke değişmişsiniz regl en ufak içilen bir ilaçtan bile etkilenir belli ki sizinki sökememiş henüz. Ekim nerdeeee Aralık nerde Allah aşkına biraz mantık nolur

Ya hayır ya gerçekten hamile değilsiniz. Ülke değişmişsiniz regl en ufak içilen bir ilaçtan bile etkilenir belli ki sizinki sökememiş henüz. Ekim nerdeeee Aralık nerde Allah aşkına biraz mantık nolur
Teşekkür ederim cevabınız için... Haklısınız zaten sanırım yaptığım testte de çıkardı gebelik olsaydı diye düşünüyorum. Çünkü 15 ekimde başlayan reglimden 3 hafta sonra yaptım testi

Erkek arkadaşınızın hamile olma olasılığı sizin hamile olma olasılığınızdan yüksek

Erkek arkadaşınızın hamile olma olasılığı sizin hamile olma olasılığınızdan yüksek
Hâlâ regl olmadım ve bu kahverengi akıntı mı kanama mı karar veremiyorum hâlâ devam ediyor. Regl miktarıma göre çok daha az ama hem regl gibi pütürlü hem de ped kullanmam gerekiyor. Bir test yaptım 2 gün önce ama yine negatif o zaman sizce bu akıntı normal mi? Ya da bu ayki reglim böyle geçiyor olabilir mi çünkü bakıldığında bugün 4.gün?

Bu dediğin yerleşme kanaması bile olabilir tekrar test yapın

En son 6 ekimde bir birliktelik yaşadım yerleşme kanaması bunun için çok geç değil mi? Ve bunun üzerine 2 kez regl oldum ve 2 kez test yaptım bu üçüncü reglim
Ee o zaman neden şüpheleniyorsunuz üstünden 2 regl geçmiş

Ya bu ve benzeri sitelere yazılan 4.ayda hamileliğimi öğrendim hem de öncesinde düzenli regl olmama rağmen gibi başlıklar beni çok korkuttu bir de yıllardır hiç böyle bi sorun yaşamamıştım reglimde o yüzden telaşlandım. Ara ara durup karnımı bile kontrol ediyorum. Kaygı bozukluğum olduğu için de stres yapmayı engelleyemiyorum

Yerleşme kanaması olma imkanı yok ya ne bu 2 ay sonra mı yerleşti

Ne olur bana yardım edin, ben 11 aylık evliyim çocuk düşünüyorum ama geçen ay kistim oluştuğu için soğan kürü ve doktorum doğum kontrol hapı verdi onu kullandım. Bu ay kistim geçmiş ama tekrar doğum kontrol hapını kullanmamı söyledi ama ben süt maydonoz buharını yapıyorum belki duymuşsunuzdur. Doğum kontrol hapını bırakmalı mıyım yoksa devam mı etmeliyim ????

Ya biz 2 sene korunmadik sonra sallamadik bebeğimiz öyle oldu. Millet korundugu halde hamile miyim diyor? Acaba stres seviyesiniz sıfırın da mı altında ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…