lütfen cevap verin kızlar

inşallah şu anda meleklerimiz bizimledir. dün ateşim 36.9 du. göğüslerim ara ara sızlıyor ve kasıklarımda batmalar oluyor. inşallah hayırlı haberler alırızalkisalkisalkis

aay yaaa inşallahhhhh benimde öyle kasıklarımda ara ara batma oluyor ama hamişlik belritilerini ben her ay yaşarım sonrada regli olurum bu yüzden belirtilere pek güvenemiyorum canım yaa

evet canım ya
ben geçen ay 5 günlük gecikmenin ardından adet olmuştum ve bütün belirtiler vardı. çok üzülmüştüm canım. folik asir alıyomusun ben 3 aydır içiyorum.

evet canım ya
ben geçen ay 5 günlük gecikmenin ardından adet olmuştum ve bütün belirtiler vardı. çok üzülmüştüm canım. folik asir alıyomusun ben 3 aydır içiyorum.

evet canım 9 ay önce sadece folic olus kullanıyordum 5 ay önce doktorum elevit protonal verdi bunu iç dedi bütün vitaminler ve folic acid var aylardır içiyomdaaaaaaa bebiş yok dahaaa kafamçokkarıştı

allah vereceği zamanı biliyordur canım, moralini yüksek tut. :CüvCüv:

ya arkadaşlar bende yeni katıldım size bişey soracağım lütfen yardım edin bende 12 temmuzda adet oldum 7 ağustosta adet olmam gerekiyordu ama olmadım test yaptım 8 ağustosta negatif çıktı adet sancım var 1 haftadan beri sürekli alacak gibi ama olmuyorum göğüslerimde çok sızlamaya başladı bana yardımmmm edinnnnn ne yapmam gerekiyooooo

su1983 canım inş psikolojik değildir dua ediyorum senin için kendim için ve tüm hamile kalmak isteyenler için....
ben birşey soracağım bende herhangi bir sorun yok ama doktorum bana folic asit hiç vermedi acaba kullanmam gerekirmiki anlamadım ben ya herkes kullanıyor ben niye kullanmıyorum beni bi aydınlatsanız bana niye vermemiş olabilir.

günaydın pptya 87 teşekkür ederim iyi dileklerin için
umarım bütün isteyen herkes en kısa zamanda hamile kalır
Folik asiti hamile kalmadan 3 ay öncesinde içmeye başlamak gerekiyor ve hamile kalıncada 3 ay içmek gerekiyor. bi sağlık sorunum yok diyosun istersen doktoruna sor verecektir. a.s.

ya arkadaşlar bende yeni katıldım size bişey soracağım lütfen yardım edin bende 12 temmuzda adet oldum 7 ağustosta adet olmam gerekiyordu ama olmadım test yaptım 8 ağustosta negatif çıktı adet sancım var 1 haftadan beri sürekli alacak gibi ama olmuyorum göğüslerimde çok sızlamaya başladı bana yardımmmm edinnnnn ne yapmam gerekiyooooo
bence acilen kan testi yaptır idrar testlerine güven olmuyor canım inşallah hamişsindirropuyorumnanaktan

su1983 canım inş psikolojik değildir dua ediyorum senin için kendim için ve tüm hamile kalmak isteyenler için....
ben birşey soracağım bende herhangi bir sorun yok ama doktorum bana folic asit hiç vermedi acaba kullanmam gerekirmiki anlamadım ben ya herkes kullanıyor ben niye kullanmıyorum beni bi aydınlatsanız bana niye vermemiş olabilir.

AMİNNNNN canım benimm inşallah hepimiz tez zamanda kaırız hamişşş
folic acidi ben 9 aydır içiyorum vallaa çok önemli kullanmanda fayda var canım doktorun neden demedi anlamadım CADIARZU

çiçekçik günaydın, nasılsın?
varmı hamilelil ile ilgili belirtiler? ben dün de lekelenmelerim devam etti 4 gündür devam ediyor ama damla damla? :CüvCüv:

çiçekçik günaydın, nasılsın?
varmı hamilelil ile ilgili belirtiler? ben dün de lekelenmelerim devam etti 4 gündür devam ediyor ama damla damla? :CüvCüv:

günaydın canım iyiyim aslında biraz üşüttüm galiba üşüyorum çok burnumda akıyordu sabah hasta olcam galiba aferin içtim inşlallah bişey yapmaz
yerleşme olabilir canım yaa inşallah sen hamişsin gibime geliyor ama inşallahhhh
bende kasıklarda ara ara sancı batma var ama olur bu genelde belirti gibim düşünemiyorum ki dün akşamda başım çok döndü ama oluyor bunlar bende normalde :KK43:(((

geçmiş olsun canım, inşallah hamileyizdir tüm isteyenler. benimde sağ kasığımda batmalar var ağrı değil ama bacağıma da vuruyor ağrısı.

geçmiş olsun canım, inşallah hamileyizdir tüm isteyenler. benimde sağ kasığımda batmalar var ağrı değil ama bacağıma da vuruyor ağrısı.

saol canım inşallah yaa hamişsindir beklemek ne zor şey değilmi ya hakkımızda hayırlısı canım benimde öyle sanki tokmak gibim bişey var sanki kaqsıklarda ara ara hissediyom bakalım şekercim

evet o kadar zorki beklemek aklıma getirmeyeyim diyorum ama yapamıyorum. allah sabır versin artık.

pptya 87 neler yapıyosun canım? eşin ameliyat olacaktı en son konuştuğumuzda oldumu canım ?

ya arkadaşlar böyle kendini takip edince daha sıkıntılı oluyor sanki hiç adetim gecikmezdi yumurtlama takibi yok adet oldum acaba hamilemiyim derken adetim gecikti ve sonunda adet oldum normalde adetim gecikmez ve ağrımda fazla olmazdı ama bu ay hem gecikti hemde çok ağrım oldu sürekli kendimi takip ediyorum ve düşünmeden yapamıyorum niye böyle oldum onuda bilmiyorum

ninova_ninova reglin her zamaki gibi mi canım değişiklik var mı? hiç test yaptın mı ?:ecrin_bebek:

su canım test yaptım negatif çıktı zaten adet de oldum ama sitresten 4 gün olurum günümden ama bu ay geçen ayın 12 si bu ayında 12 si galiba sitres ve çok düşünmekten oluyo ama düşünmedende yapamıyorum
bu arada ben bu siteye yeni üye oldum yeni yeni öğreniyorum hemen cevap veremedim kusura bakmayın arkadaşlar

canım eşim henüz ameliyat olmadı sanırım ramazanda bende bir an önce doktoruma gidip şu folic asit olayını soracağım yalnız şu anda biz ameliyat değilde bi morfoloji testi yaptırmayı düşünüyoruz çünkü hiç morfoloji testi yapılmadı acaba özel bi yerde ücreti nedir bunun normal sperm testleri 60 tl ama bu ne kadar bilmiyorum eğer çok pahalıysa sigortamızı kullanalım......
sizden ne haber beklemedemisiniz halen ya inş sizde vardır bişeyler ben 25 aydır dene dene bıktım gerçekten artık saldım çayıra mevlam kayıra kaydirigubbakcemile3

X