Lütfen bu durumu yaşayan varmi hamilemym deilmiym düşük mu olucakmi daha adetime 3 gün var kan testi verdim

Ne zaman unutursan düşünmezsen o zaman olur dedi kaç kişi var tüp bebek yapıp sonradan gebe kalan diyor da işe o dediğini nasıl yapıcam bilmiyorum
Umudunu kesme lütfen emmin ol Rabbim nasip edecek bugün mübarek gün senin için de dua edeceğim inşallah gelecek ay güzel haberi alırsın ve aynen düşünme hiç aklina gelmesn zor biliyorum ama başarablrsn kendini meşgul et başka şeylerle stresten uzak dur ve Allah her zaman doğru zamanda doğru yerde nasip eder unutma bunu

Ne zaman unutursan düşünmezsen o zaman olur dedi kaç kişi var tüp bebek yapıp sonradan gebe kalan diyor da işe o dediğini nasıl yapıcam bilmiyorum
Bende daha emmin deilm kese yok sadce testte görünüyor Perşembe günü gdcm bakalım daha adet olmadm ama olucak gibi de bir sancı var

Öyle tabi Allah razı olsun inşallah senin de herşey gönlünce olsun hayırlı evlatlar nasip eylesin mevlam herkese

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…