lütfen biri primolut n ile adetimi en fazla kac gun geciktirebilcegimi soylesin!!!!

nehirsu888

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
25 Haziran 2014
110
3
Primolut n ile ayin 15inde baslayan adetim 30una kadar gecikir mi kizlar tecrubesi olan lutfen yazsin. Yan etkisi falan onemli degil gecikir mi bu kadar????

Son düzenleme:
Ben kullandigimda 7 8 gun geciktirmistim ama o kadar gecikebilirmi bilmiyorum saglik acisindan sorun olabilir

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Ben kullandigimda 7 8 gun geciktirmistim ama o kadar gecikebilirmi bilmiyorum saglik acisindan sorun olabilir

Kendi isteginle ilaci birakip mi regl oldun yoksa kullandigin halde mi geldi kanaman ? 1 hafta da onceden kullanmaya basladiysan toplam 14 15 gun kullandin yani ? Tesekkur ederm ...

Primolutu en fazla 10 gun kullanmalisiniz. Bırakınca 3 gun icinde adet olursunuz. Eger dogum kontrol hapi kullaniosaniz o hapi 21 gunden fazla kullanarak da adetinizi geciktirebilirsiniz.

Kendi isteginle ilaci birakip mi regl oldun yoksa kullandigin halde mi geldi kanaman ? 1 hafta da onceden kullanmaya basladiysan toplam 14 15 gun kullandin yani ? Tesekkur ederm ...

Regl olmadan 3gun onceden kullanmaya basladim toplamda 10gun kullandim bi kutu ilac bitti zaten 10gunde bitince biraktim 2gun sonrada regl oldum. Kendi istegimle yani

Primolutu en fazla 10 gun kullanmalisiniz. Bırakınca 3 gun icinde adet olursunuz. Eger dogum kontrol hapi kullaniosaniz o hapi 21 gunden fazla kullanarak da adetinizi geciktirebilirsiniz.

Dogum kontrl hapi kullanmiyorum malesef. Primoluy ile en az 15 gun geciktirmek zorundayim. 10 gunden fazla kullanmak yan etkilerinden dolayu zararli . Geciktiriosa o kadar sorun degil benm icin

Yok bendeki tek yan etkisi siskinlikti baska bisey olmadi

Deneyen olmamis heralde bu kadar uzun süre. Gerçi umreye giden kadinlar 3 hafta geciktiriyo bu ilacla bi eczaci kendi de geciktirmis bu kadar ama biraz da bunye meselesi sanirim herkeste ayni etki olur mu bilemeyiz :KK43:

Yaa ama hic mi fazla kullanan yok yada baska bi ilacta olabilir dedigin gibi 15 gun olsa yeter

Deneyen olmamis heralde bu kadar uzun süre. Gerçi umreye giden kadinlar 3 hafta geciktiriyo bu ilacla bi eczaci kendi de geciktirmis bu kadar ama biraz da bunye meselesi sanirim herkeste ayni etki olur mu bilemeyiz :KK43:

Canim biraz arastirdim sey diyolar primolut-N ilaci 14 gun geciktirebilirmis gunde 3 kez aliniyor ama ben gecen sene cogu kez oglen almayi unutmustum ve hic birsey olmamisti bu sene gunde 2 tane alicam bide hasta olmadan bigun once baslicam bu sayede daha cok geciktirebilirim 2-3gun daha yani 17 gun fln olur. Bir de kullananlardan birisi hastayken kullandigini ve bi gun sonra kesildigini soylemis buda ek bilgi olsun :))

Canim biraz arastirdim sey diyolar primolut-N ilaci 14 gun geciktirebilirmis gunde 3 kez aliniyor ama ben gecen sene cogu kez oglen almayi unutmustum ve hic birsey olmamisti bu sene gunde 2 tane alicam bide hasta olmadan bigun once baslicam bu sayede daha cok geciktirebilirim 2-3gun daha yani 17 gun fln olur. Bir de kullananlardan birisi hastayken kullandigini ve bi gun sonra kesildigini soylemis buda ek bilgi olsun :))

Canm bende baya arastirdim bi doktora sordum en fazla 15 gun uzatabilirsin dedi bana ama kisa sure once icmeye baslamak daha fazla uzatmak anlamina mi gelir ki?? Bence garanti olsun diye 1 hafta once kullanmaya baslmak gerekir doktorlar da oyle oneriyo genelde...

Canm bende baya arastirdim bi doktora sordum en fazla 15 gun uzatabilirsin dedi bana ama kisa sure once icmeye baslamak daha fazla uzatmak anlamina mi gelir ki?? Bence garanti olsun diye 1 hafta once kullanmaya baslmak gerekir doktorlar da oyle oneriyo genelde...

Bi hafta cok degilmi ilacin prospektusunde 3gun onceden yaziyo diye hatirliyorum bi hafta onceden kullanirsak bi kutu primolut ilaciyla ancak 3gun geciktirebiliriz cunku icinde 30 adet var bi gundede 3tane aliyosun.. Yani yetmezki canim. Ben bir gun onceden gunde 2 taneyle baslicam olur herade bi aksilik yasamam insallah

2 hafta dye biliyorum zaten daha fazla kullanmayin diyolar

Kızlar yok mu bilen reglim 15inde 9unda başlasam en az ayın 28ine kadar uzatır mıyım ya napcam....

X