Lütfen Biri Bana Yardım Edebilir mi? Hamile Olma İhtimalim Var mı?

F

funeral

Ziyaretçi
Arkadaşlar martın sonları Gibi ve tam yumurtlama zamanımda eşimle ilişkiye girdik. 4-5 saat Sonra Norlevo ( Ertesi Gün Hapı) kullandım... Norlevo'dan 1 hafta sonra falan lekelenmem oldu böyle kahverengi bazende pembe akıntım oldu ve oda 2 gün sürdü...
Yaklaşık 10 gündür genital bölgemde kaşıntı var ve beyaz akıntım var... doktora gidip muayene oldum mantar dediler ama verdikleri fitiller ilaçlar fayda etmiyor bunun yanısıra idrar yolumdada problemler oluyo 1 haftadır (sistit ve yanma gibi). Adetim Gecikelide yaklaşık 1 hafta oluyor... geçen hafta gebelik testi yaptım fakat negatif çıktı...
Lütfen bana akıl verin bunlar hamilelik belirtisi olabilir mi...?
ayrıca sigara kullanıyordum ve şu sıralar sigara midemi bulandırmaya başladı.CADIARZU
Anlayamıyorum... Lütfen Yardım Edin :)

Arkadaşlar martın sonları Gibi ve tam yumurtlama zamanımda eşimle ilişkiye girdik. 4-5 saat Sonra Norlevo ( Ertesi Gün Hapı) kullandım... Norlevo'dan 1 hafta sonra falan lekelenmem oldu böyle kahverengi bazende pembe akıntım oldu ve oda 2 gün sürdü...
Yaklaşık 10 gündür genital bölgemde kaşıntı var ve beyaz akıntım var... doktora gidip muayene oldum mantar dediler ama verdikleri fitiller ilaçlar fayda etmiyor bunun yanısıra idrar yolumdada problemler oluyo 1 haftadır (sistit ve yanma gibi). Adetim Gecikelide yaklaşık 1 hafta oluyor... geçen hafta gebelik testi yaptım fakat negatif çıktı...
Lütfen bana akıl verin bunlar hamilelik belirtisi olabilir mi...?
ayrıca sigara kullanıyordum ve şu sıralar sigara midemi bulandırmaya başladı.CADIARZU
Anlayamıyorum... Lütfen Yardım Edin :)

hamile olma ihtimalin bence düşük.zaten ertesi gün hapı almışsın, bu belirtiler bana enfeksiyonu düşündürttü açıkcası.mutlaka ayrıntılı bir muayene olman lazım

Muayene oldum...
fakat birşey çıkmadı mantar dediler ama onun içinde kullandığım ilaçların herhangi bir faydasını görmedim.

bazen mantar hemen geçmiyor zaten inatçı bir mantarsa.bana da mantar dediler ağzıdan bir hap aldım şu an geçirdi gibi.

kanama filan yazmışsın da o yüzden dedim.

kullandığın hapın adını bana mesajla atabilir misin acaba?

Canım yazdıklarına göre ewet mantarsın...Hamile olma ihtimalin çok düşük...Doktorunun verdiği ilaçlar sana yetersiz gelmiş olabilir yani ilaçlar fayda etmemiş...Mantarda kolay geçen bir hastalık değildir canım...Akıntın çoğalırsa bacaklarına kadar kabarırsın...Bence sen başka bir doktora daha görün...

Senin ıçin Öyle oLabilir ama benim için bi anlamı vardır belkide tatlım :)
nick'imin eleştirilmesi için sorduğuma cevap almak için açtım bu konuyu...
değerli düşüncen için teşekkür ederim.

X