Lütfen bir fikir verin

bitli papatya

Nirvana
Kayıtlı Üye
29 Nisan 2007
315
0
merhaba arkadaşlar

ilişkiden kaç gün sonra gebelik belirtileri ortaya çıkar.bizim üzerinden 5 gün geçti.ama sürekli bulantım var.ağzımın tadı yok.yemek bile yiyesim yok.kokuya hassasiyet oldu.yumurtlama günümü bilmiyorum çünkü adetlerim düzensiz.asabileştim
kanda gebelik ilişkiden kaç gün sonra ortaya çıkar.yardımcı olursanız sevinirim

daha bu tip belirtiler için çok erken canım...umarım hamişsindir....ama bence psikolojik...

canım bende bebek düşünüyorum. 1 hafta gibi oldu bizimki ama benim adet olacakmış gibi sancım oluyor, bugün bacaklarım çok ağrıdı .sürekli vücudumu dinliyorum bi belirti bi değişiklik varmı diye çok hassaslaştım herşeye dikkat ediyorum.erken hamilelik belirtileri neler arkadaşlar hamileler yardımcı olabilirmi?:)))

canım bencede seninki stres 5 gün sonra değil ama ilişkiden 1 hafta sonra gebelik varmı yokmu diye gösteren erken gebelik testleri var biraz maliyetli ama sor bir eczaneye yerimseniben

Benim yumurtlamadan bir hafta sonra başladı ilişkiden 6gün sonraya denk geliyor regl 4gün kalada akintim başladı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…