Lütfen bir bakarmısınız??

Rossss68

Herkes kalbinin ekmeğini yer!!!
Kayıtlı Üye
2 Mart 2016
1.514
2.211
30
Kizlar hepinize merhaba.
Ben diyet yapiyorum.
Bu diyet listesini doktor vermişti.
Birde ben emziriyorum ama çocuğum 1 buçuk yaşında. Şimdi size sorum ben 2 haftada 4 kilo verdim sizce çok mu hızlı verdim? Sakıncası olurmu?
Başlangıç kilom 89.9
Şimdiki kilom 85.5
Şimdiden cevaplar için teşekkür ederim.

2 hafta da 4 kilo gayet makul bence. Sonuçta dr. kontrolunde yapıyorsunuz, kendi kafanıza göre değil.

Kılon fazla olduğu ıcın o 4 Kılo ödem gıttı sıkıntı yok kılon azaldığında yavaş gıdıcek yağ yakmak ıcın

Kılon fazla olduğu ıcın o 4 Kılo ödem gıttı sıkıntı yok kılon azaldığında yavaş gıdıcek yağ yakmak ıcın
kelimesi kelimesine dogru bir cevap vermiş arkadaşım.kilon fazla ve muhtemelen uzun süredir diyet yapmıyordun. büyük ihtimalle 2 kilodan fazlası ödemdir.zaten ideal kilo verme ayda 4 civarıdır.zamanla böyle devam edeceğini göreceksin.çok içini rahatlatmak istiyorsan diyetisyeninden detaylı ölçüm alabilirsin ne kadar su ne kadar yağ gitmiş görebilirsin

Teşekkürler arkadaşlar cevaplar için bende diyetisyene tekrardan gitmeyi düşünüyorum zaten. Ama tartıda bu kadar düşmek hoşuma gidiyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…