Lütfen bir akıl verin..................!!!!!!!

35_oz

Allahım Ol De ve Olsun
Kayıtlı Üye
3 Ocak 2011
1.394
300
Arkadaşlar 4 ağustosta aşılamam oldu, 9 ağustosta ovitrella iğne oldum, bu iğne bebeğin tutunmasına yardımcı oluyormuş,11 ağustosta idrar testi yaptım ve 6 yılldır ilk defa 2.ci çizgi silik olarak çıktı ,sizce bu iyiye işaretmi ,böyle yaşayan varmı,aklıma takılan ovitrella iğnesi testi etkilermi ,lütfen bir akıl verin...............

canım aşılama ve ovitrella ile ilgili hiçbir bilgim yok ama testte pozitif çıkması bnce iyiyye işret bnce bir tane dada farklı markayla yap ve ne pozitif çıkarsa kan da baktır.İnşallah bebeğin seninledir cnm

bildiğim ovitrelin içinde de beta hcg hotmonu var ve kan/idrar testlerinde hamilelerinkiyle aynı sonuçları veriyor.ve vücuttan atılması 15 günü bulabiliyormuş

umarım hamilesindir..hayırlı haberlerini bekliyoruz

sağol mavi hayal 2 defa yaptım ve ikisindede silik çıktı ,tek korkum 2 gün önce olduğum bu iğne ,hcg hormonunu yükeltiyormu

sağol cimeka inşallah etkilememiştir ,inşallah meleğim benimledir.......................

cnmm arkdşlarn dediği gibi iğneden oluyoo 13.gün felan belli oluyo kesinliği ..dilerim hamişsindr...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…