LÜTFEN BİLEN DESTEK OLSUN :(

handesarii46

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
9 Ağustos 2024
18
7
31
Merhaba yeni üye oldum burda hep okurdum şimdi 1 yıllık evliyim ve çocuk istiyoruz çok denememize rağmen hamilelik belirtisi olmadı hastaneye gittim polikistik over rahatsızlığım olduğunu öğrendim soğan kürü vs denememe rağmen hamilelik yine olmadı eşim sperm testi verdi varikoselden şüphelendiğimiz için doktoru bir sorun olmadığını söyledi her hangi bir ilaç vermedi sonrasında 2 ay daha denedik ama yine hamilelik olmadı çok istiyoruz ama nasip olmuyor eşimin sperm testini bilen biri yorumlayabilirmi normal mi sorun varmı doktor çok kafamıza yatmadı ama her hangi bir rahatsızlığı yok sigara alkol yok. lütfen bilenlerden destek istiyorum. herkes bebek düşünmüyormusunuz dediginde çok kafama takıyorum artık :KK43: test yaptıran ve anlayan lütfen yardımcı olun başka bir doktora gitmek gerekirmi eşimde sorun varmı yokmu kafamız karıştı iyice
WhatsApp Image 2024-08-09 at 15.50.26.jpeg

Merhaba yeni üye oldum burda hep okurdum şimdi 1 yıllık evliyim ve çocuk istiyoruz çok denememize rağmen hamilelik belirtisi olmadı hastaneye gittim polikistik over rahatsızlığım olduğunu öğrendim soğan kürü vs denememe rağmen hamilelik yine olmadı eşim sperm testi verdi varikoselden şüphelendiğimiz için doktoru bir sorun olmadığını söyledi her hangi bir ilaç vermedi sonrasında 2 ay daha denedik ama yine hamilelik olmadı çok istiyoruz ama nasip olmuyor eşimin sperm testini bilen biri yorumlayabilirmi normal mi sorun varmı doktor çok kafamıza yatmadı ama her hangi bir rahatsızlığı yok sigara alkol yok. lütfen bilenlerden destek istiyorum. herkes bebek düşünmüyormusunuz dediginde çok kafama takıyorum artık :KK43: test yaptıran ve anlayan lütfen yardımcı olun başka bir doktora gitmek gerekirmi eşimde sorun varmı yokmu kafamız karıştı iyiceEki Görüntüle 3463500
Bence doktorunuzu değiştirin

X