Erkek İnfertilitesi Lütfen bi bakabilirmisiniz :(

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi

ezolinde

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
4 Ekim 2018
454
307
Merhaba arkadaşlar. Gebelik belirtileri vs bir sürü konu açtım bugüne kadar.. 1 yıldır korunmamamiza rağmen gebe kalamadım ve doktora gittim herşeyim normal cıktı ve doktor esimin urologa gitmesi gerektiğini söyledi gittik.. ultrasonda sol testiste varikosel var dedi. Spermiyogram testi yaptırdık sonucu pazartesi göstereceğiz .. anlayanlar var ise bi bakabilirmisiniz..

Eklentiler

• 20190209_131656.jpg
    20190209_131656.jpg
    131,7 KB · Görüntüleme: 251
Merhaba arkadaşlar. Gebelik belirtileri vs bir sürü konu açtım bugüne kadar.. 1 yıldır korunmamamiza rağmen gebe kalamadım ve doktora gittim herşeyim normal cıktı ve doktor esimin urologa gitmesi gerektiğini söyledi gittik.. ultrasonda sol testiste varikosel var dedi. Spermiyogram testi yaptırdık sonucu pazartesi göstereceğiz .. anlayanlar var ise bi bakabilirmisiniz..
Merhaba, değerleriniz iyi görünüyor, biraz sayı ve ileri hızı arttırmak için takviye verir belki doktorunuz. Keçiboynuzu özü ve havuç suyu da faydalı oluyor. Varikosel konusunda çok bilgim yok ama ileri seviyede olmadığı zaman ameliyat önerilmeyebiliyor sanırım, doktorunuz daha iyi bilgi verir tabi o konuda da. İnşallah hayırlı haberlerle gelirsiniz.

X