Lütfen bana yardımcı olun. Ağız yaraları, uyuşmalar, göz seyirmeleri, pamukçuk. Hepsi mi stresten?

hanimcilikkazanmali

Üye
Kayıtlı Üye
23 Eylül 2022
24
1
30
Merhaba öncelikle. Hayatımın gerçekten çok stresli bir dönemindeyim. Baştan başlayarak anlatıyorum. 2 ay önce ağzımda büyük bir ağız yarası çıktı sonra o geçti 2. Si 1 ay önce pamukçuk çıktı ve hala onunla uğraşıyorum. İlaçları çok fazla ishal yapıyor. Bir hafta öncesinde göz seyirmem başladı. 2 gün sürdü ve geçti. Şimdide el, ayak ve dudaklarımda uyuşmalar hissediyorum. Dokunsalar ağlıyorum. Kan testlerim normal. Kulak burun boğaz doktoruna gittim. Psikolojik olabileceğini söylediler. Stresten olabileceğini söylediler. Şunu yazarken dahi ellerim uyuşuyor.

Gerçekten zihnimiz çok hassas en ufak stres olmadık seyler acıyor basımıza stres kaynağını belirle ve bence psikiyatriye git emin ol iyi gelecek ve kendinş sürekli meşgul edicek seyler bul arkadaslarınla bulus temizlik yap ne bilim işine daha çok vakit ayır ve stres yapmaya zamanın kalmasın

Gerçekten zihnimiz çok hassas en ufak stres olmadık seyler acıyor basımıza stres kaynağını belirle ve bence psikiyatriye git emin ol iyi gelecek ve kendinş sürekli meşgul edicek seyler bul arkadaslarınla bulus temizlik yap ne bilim işine daha çok vakit ayır ve stres yapmaya zamanın kalmasın
Asıl merak ettiğim konu şu. Bu kadar birbiri ile alakasız hastalıkların bir anda bünyemde toplanması tuhaf değil mi? Stres tamam ama deli miyim diye düşünmeye başladım. Anksiyetesi şimdiye kadar asla olmayan biriyim. 30 yaşındayım bir kanser rahatsızlığı geçirdim 2 yıl önce ama geçmişti. Ne oldu birden hiç anlamadım. Evlenmeye çalıştığımız bir dönemdeyiz. Çevremde sürekli bozmaya çalışan insanlar var. 2 ay önce nişanım oldu. Nişandan sonra büyük bir grip. O gün bugündür kötüyüm. İnanın hocaya gideceğim nerdeyse. Büyü olduğunu düşünmeye başladım. Delirdim mi acaba?

X