Lütfen bana yardım edin Hsv Hpv

herseyguzelolsun34

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
29 Ekim 2023
9
0
25
Benim dilimin en arkasında kırmızı kabarcıklar var dilimin üzerinde de var ve gittikçe çoğalıyor gırtlağımda ağrı var lenflerim 2 haftadır şiş, hpv mi hsv mi nedir bu bimiyorum. ağzımın sağ kısım ve sol kısımlarında da beyaz şeyler çıktı. smearım hpv pozitif cıktı onu artık hic takmıyorum bıle ama bu agzımdakı seyler benı mahvettı psikolojimi bozdu ılk defa böyle bir sey yasıyorum. hangi doktora göstereceğimi bılmıyorum bunu daha once yasayan var mı? baş dönmesi bayılcak gibi olma durumumda var

Geçmiş olsun öncelikle , sakin ol ve hemen bir kbb ye gözükmen gerekiyor. Hpv olabilir... Aylardır genital siğillerle uğraşıyorum. Burdaki yazılan yazıları da okuyorum ağız içinde çıkanlarda oluyormuş. Zaman kaybetmeden kbb ye gözük...

hicbir doktor ılgılenmıyor soguk algınlıgı yazıp gonderıyor ben anlamıyorum sıkayetımı de soyluyorum ama kımse oralı degıl gecelerı yatarken nefes bıle alamıyorum, bana onerebılecegınız bır doktor var mı

İsterseniz özel hastanede bir kbb doktoruna gözükün. Malesef devlet hastanelerinde hpv üzerinde çok durmuyorlar ciddiyede almıyorlar

nasıl yani nereye gicem ve ne diyeceğim lütfen detaylı anlatır mısın Hsv ve Hpv ikisini de mi yapıyorlar ve nasıl 5 dakıkada cıkıyor? beledıye derken anlamadım
Beşiktaş Belediyesi
Şu linkte numarası var ordan arayıp randevu alabilirsin . Kimlik bilgilerin gerekmiyor random bir isim verebiliyorsun saçma bir nickname de olur yani ailen öğrenemez. Parmaktan kan alıyor öyle bakıyor doktor. Zaten doktor bey çok iyi biriydi uzun uzun konuşabilirsin yardımcı olur sana. Ayrıca şişli belediyesinde de varmış orada direkt kan veriyorsun onun sonuçları galiba 2 günde çıkıyormuş daha detaylı bir test. Ama parmakta negatif çıktıysa zaten negatifsindir o yüzden beşiktaş belediyesinde hızlıca yaptırabilirsin bence. Umarım negatif sonuç alırsın canım hiç strese girme .

muthis birisin cok tesekkur edıyorum sana yardımın ıcın

Hpv testi verdiniz mi? Oral ilişkiniz mi olduki agızınızda yara cıktı? Son durumunuz nedir acaba?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…