Aile Planlaması Lütfen bana da bir yardım arkadaşlar?

Aile Planması nedir ? Doğum kontrol yöntemleri, gebeliği sonlandırma, kürtaj konularının işlendiği bölüm.

esmuzo

Aşkbizimkisigerisihikaye
Kayıtlı Üye
25 Mayıs 2007
189
2
merhaba arkadaşlar,
ben 6 ocak ta adet oldum 16 ocakta erkek arkadaşım prezervatif ile korunarak ilişkiye girdik , ama küçük bişi oldu bende rahatsız oldum 24. saatinde norlevo kullandım. tam 1 hafta sonra adet oldum yani normal adet tarihimden 5 gün erken geldi.ertesi ay yine 5 gün erken oldum sanırım hapın yan etkisi bu ay içinse bugün adet olmam lazım ama belirtiler var kendisi yok görünürde sizce test yaptırmalımıyım yoksa kuruntumu yapıorum illa birilerinden duymam lazım :KK43:( lütfeeeen cvp yazın...:Saruboceq:

canım kendini boşa üzüyosun 2ay adet oldukdan sonra hamile olacak değilsin ya ama için içini yicekse git test al boşuna kendini üzme

canım kendini boşa üzüyosun 2ay adet oldukdan sonra hamile olacak değilsin ya ama için içini yicekse git test al boşuna kendini üzme

şu üstüne görme denilen şey varya ondan korkuyorum:bbo:
gerçi adetleri çok düzensiz olanlarda görülürmüş die duydum benimki maşallah haptan önce gayet düzenliydi :sm_confused:

canım o ertesi gün hapları cok etklili yüksek oranda hormon içeriyor çünkü.
korkulcak hic bir sey yok

teşekkür ederim arkadaşlar.. illa birilerinden duymam lazım çok kuruntulu oldum çok :KK43:(

bir adet hamilelik testine bakıyor bu stresi çözmek..
bence hamile değilsin ama..

zaten şu haptan hiçbişi anlamadım ben doktorları dinledim biri dio ilacı kullandıktan sonra 10 gün içinde kanamanız olmuşsa korkmaya gerek yok die diğeride ilacı kullandıktan sonra normal adetinizi olduysanız ilaç başarılı olmuş demektir dio.benim tam 1 hafta sonra kanamam oldu normal adet günümden 5 gün önceydi ama normal adet kanaması gbi 4-5 gün sürdü şimdi hangisi doğru? :/

X