Lütfen bana da bi fikir verin :(

Beyazıt-eminönü civarındaki abiyecilere bakabilirsin. Ablam pudra renginde,kabarık olmayan,üst bölgesi güpürlü çok sade ve şık bir elbise denemişti. Size bu tarz yakışır bence. Bakırköyedeki yer altı çarşısında bir sürü abiyeci var. Çeşit çok. Oraya da bakabilirsin.
Ilk firsatta oraya gitmek var aklımda.. Nisanim salonda olacağı için düz bir abiye giymek istemedim açıkçası Bahsettiginiz böyle bi model miydi?
Aysira-balık-etek-abiye-nişanlık-elbise.jpg

Ilk firsatta oraya gitmek var aklımda.. Nisanim salonda olacağı için düz bir abiye giymek istemedim açıkçası Bahsettiginiz böyle bi model miydi?
Eki Görüntüle 1945157

yok. Rengi benzer ama modeli çok farklı. Benim dediğim model salonda olacak bir nişan için sanırım biraz sade kalır :/

Yani fizigin gayet guzel boy bir topukluya bakar.

Acikcasi renk haric yakistirdim ama alt kisim bozmus bence de ya. Bence daha guzelini bulursun. Ben de nisan elbisemi Kadikoy opera carsisindan almistim ama herkesin kendi dukkani oldugu icin haftaici bile gec aciyolar resmen.

Sizin boyunuza o balık, uzun , tüllü vs abiyelerin hiçbiri olmaz. Zaten sizin vücuda bu tip abiyeler olmaz bence , fiziğinizi bastırır hiç gerek yok.

Bence daha modern bir şeyler giyin.

Omuzları abartılı/vurgulu mini bir elbise veya tek omuzlu mini bir elbise mesela. Değişik takılarla desteklesiniz.

Fiziğiniz çok hoş tül ,10 kg kumaş vs hiç boğmayın derim.

Yakışmış ama nişandan çok gelinlik gibi.Bence diktirmek yerine hazır alman daha iyi olabilir çünkü çok daha model görmüş denemiş olursun boyun o kadar da kısa değil ama uzun görünmek istiyorsan ki zayıfsında güzel durur belden oturmalı aşağısı prenses tarzı canlı renklerde uzun bir model seçip altına yüksek topuk giyebilrsin daha iyi olur gibi geliyor bana şunlar gibi mesela:
Kabarık-Tüllü-Prenses-Elbise-Modeli.jpg
pudra-pembesi-abiye-elbise-modeli-abiye-modelleri-etek-.jpg

Ben çok beğendim modeli. Size ayrıca çok yakısmıs. Aslında o tüller modele güzellik katıyor ama tül renginden dolayı kirliymiş gibi duruyor. Bu elbiseyi alsanız tüllerini değiştirme imkanı olur mu acaba?

Ben çok beğendim modeli. Size ayrıca çok yakısmıs. Aslında o tüller modele güzellik katıyor ama tül renginden dolayı kirliymiş gibi duruyor. Bu elbiseyi alsanız tüllerini değiştirme imkanı olur mu acaba?
Elbise ben renk beğenmediğim için çıkarıldı kuru temizlemesi yapılmamıştı kirliydi zaten ama burdaki yorumlardan yola çıkarak vazgeçtim. Sanırım gelinligimde bu tarz bisi tercih edicem teşekkürler:KK54:

Yakışmış ama nişandan çok gelinlik gibi.Bence diktirmek yerine hazır alman daha iyi olabilir çünkü çok daha model görmüş denemiş olursun boyun o kadar da kısa değil ama uzun görünmek istiyorsan ki zayıfsında güzel durur belden oturmalı aşağısı prenses tarzı canlı renklerde uzun bir model seçip altına yüksek topuk giyebilrsin daha iyi olur gibi geliyor bana şunlar gibi mesela: Eki Görüntüle 1945711 Eki Görüntüle 1945712
Bu iki modelin karışımı iki parça lila bir elbise aldım çıktım sonunda üst parça tamamen dantel alt kısmı düz hem cepli hemde ufak tarlatani olanlardan :) Hem belimin inceligini çikardi hemde modern bi elbise oldu teşekkürler :KK25:

Sizin boyunuza o balık, uzun , tüllü vs abiyelerin hiçbiri olmaz. Zaten sizin vücuda bu tip abiyeler olmaz bence , fiziğinizi bastırır hiç gerek yok.

Bence daha modern bir şeyler giyin.

Omuzları abartılı/vurgulu mini bir elbise veya tek omuzlu mini bir elbise mesela. Değişik takılarla desteklesiniz.

Fiziğiniz çok hoş tül ,10 kg kumaş vs hiç boğmayın derim.
İnanın nişanlik dediğiniz zaman öyle modeller çıkarıyorlar ki tüller taşlar pullar bu en sade olanıydı :) Mini elbiseyle bacaklarimi beğenmediğim için o gün tüm gözler üzerimdeyken rahat edemezdim. Ama dediğiniz gibi elbise çok aradim omuzlari yoğun belimi ortaya çıkaracak bisi bulamadım abiyelerde de, iki parça modern bi elbise aldım sonunda üst kismi göğüsün hemen altinda bittigi, alt kısımıda yüksek bel olduğu icin biraz daha uzun gösterdi sanki:KK53: Güzel yorumunuz için teşekkürler :KK25:

X