Lütfen bakın :(

hestina

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
30 Ağustos 2016
875
819
selamlar herkese, hanımlar benim bir derdim var 3 gündür nerdeyse, yazmayı dusunmuyordum ama burda yardımcı olacak bırılerı olduğunu dusunuyorum, ne oldu bilmiyorum ama içinden çıkamaz bir durumun içindeyim sanki her an bir ağlama isteği her an boğazım duğum, ağlayamıyorum da rahatlarım belki ama rahatlayamıyorum hele bugun ellerim titriyor daha doğrusu sanki içim titriyor yani öyle garip bir hal içindeyim ki bir an geldi bu his ve ben etkili bir dua okumadan geciceğine inanmıyprum acıkcası yardım almam gereken bır el olduğunu hissediyorum bana etkili içimdeki sıkıntıyı atacak bır dua öneririmisiniz Allah rızası için

Ya Mü'min

Manası: "Gönüllerde iman ışığı uyandıran, kendine sığınanları koruyup rahatlatan."

Okunuş: "Güvende olma, güvenilir insan olmak, kötü hastalıklara düşmemek için."

Telefonumdaki zikir programından kopyaladım internette daha detaylı bilgiler de var.

*Arapçası:

*Latince Okunuşu:
“Bismillahillezî lâ yedurru ma’asmihî şey’ün fil ardı ve lâ fissemâi ve hüvessemî’ul alîm”

*Anlamı:

Yüce Allah'in ismiyle hareket ederim. O yüce Allah ki, O'nun mübârek ismiyle hareket edildigi (O'nun ismi söylendigi) vakit, yerde ve gökte hiçbir sey okuyana zarar veremez. O yüce Allah, her seyi en iyi isiten ve en mükemmel bir sekilde bilendir.

(Sabah akşam, 3 defaokuyan, büyücü ve zâlimden emin olur.)

Bu dua Allah'ın izniyle iyi gelecektir okuyan kişiye. Ben okumaya çalışırım her zaman. Gönülden Allah'a sığınıp O'ndan bu sıkıntının geçmesini dilersen şüphesiz Rabb'im sizi bu durumunuzdan feraha çıkarır.

Felak, Nas, Ayetel Kürsi, İnşarah Surelerini de okumaya çalışın bol bol..

Allah yardımcınız olsun..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…