Lütfen bakın soruma doğum belirtisi mi ??

Ben 36 haftada sancılarım vardı üç gün dogumhanede yattım hep alttan muane edildim kanamam geldi o gün Nisan dediler iğnelerle eve gönderildim 40 a girecem neredeyse hanfendi gelmek istemiyor herhalde çok ağrı çekiyorum olan sancılarım da gitti sadece kasılma var ağrılarım var artık doğurmak istiyorum inşallah bugün dogururum diyorum hergun yoruldum rabbim tüm hamilelerin yardımcısı olsun çok zor anne olmak gerçekten hergun araştırıyorum ne doğumu başlatır diye inşallah bende bugün dogururum hayırlısıyla teşekür ederim yazdığınız için

Bence, biliyorum zor ama, başka şeylere odaklanmaya çalış. Sürekli bunu düşünmek daha çok strese sokar. Bebek geleceği zamanı biliyor zaten ne yaparsan yap bunu yaklaştıramazsın ki. Herkesin doğum saati doğmadan belli değil mi? Ağrılar zorluyordur illaki ama yapabildiğin kadar dinlen kendini yorma belli ki gelmesi yakın ve o zaman çok yorucu bir süreç olacak enerjiye ihtiyacın olacak. Olumlu şeyler düşün orada kalacak değil elbette çıkacak

Doğru diyorsunuz haklısın deniyecegim bu dediğiniz çok teşekkür ederim

Merhaba 39+6 günlük olduk iki gündür ara ara sancılarım geliyordu bende dün akşam 3 km yol yürüdüm yerimde duramıyorum belim kopacak sanki karnım kasıklarım bacak aralarım çok ağrıyor oturup kalkamiyorum sizce şimdi hastaneye gitsem beni doğuma alırlar mı?

Tekrar ben geldim 39+6 günlük olduk iki gündür ara ara sancılarım geliyordu bende dün akşam 3 km yol yürüdüm yerimde duramıyorum belim kopacak sanki karnım kasıklarım bacak aralarım çok ağrıyor oturup kalkamiyorum sizce şimdi hastaneye gitsem beni doğuma alırlar mı?

Ancak gördüm mesajı. Doğum yaptınız mı?

Sanırım yapmadınız. Doktorunuz ne diyor? Suni sancıdan falan bahsetti mi?

Aynı şeyleri ben de hissediyorum ama ben 37 haftalık hamileyim doğum belirtisimi bende anlamadım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…