Lütfen bakın soruma doğum belirtisi mi ??

Sevdala

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
5 Ağustos 2022
22
8
22
39 haftalık hamileyim belim çok ağrıyor uzanmakta oturmakta kalkmakta çok zorlanıyorum ve mide yanmam çok arttı sık sık idrara cikiyorum karnımın alt tarafı çok ağrıyor bebek aşırı derecede çok hareketli o yüzden rahmimde baskı hissediyorum karnım sürekli sert hiç yumuşak olmuyor bacaklarım baldirlarim çok ağrıyor yürüyemiyorum bile karnım ağrıyor arada belim sürekli ağrıyor ağrım başlayınca mesela sürekli oluyor gecmiyor belden ve karından ağrıdan bahsediyorum dinleniyorum bile geçmiyor sürekli ama artık canım çok ağrıyor böyle olan varmı doğum belirtisi mi yazan olurmu acaba???

Benim bildiğim doğuma yakın bebeğin hareketleri artık azalır. Çok kilo aldıysanız, vitamin değerleriniz düşükse falan ağrılarınızın böyle şiddetli olması normal. Ağrı ve doğum sancısı farklı şeyler. Sancıları karıştırmadığınızdan emin olun yine de

15 kilo aldım bebek çok hareketli baya hatta şu an uyutmuyor bile belim ağrıyor şu an uzanamiyorum

15 kilo aldım bebek çok hareketli baya hatta şu an uyutmuyor bile belim ağrıyor şu an uzanamiyorum

Zaten son haftalarda kontroller sıklaşıyor. Bence kontrole gidip doktorunuza durumu anlatın. Hem gerek görürse doğum öncesi en azından vitamin değerlerinizi yeniden kontrol etsin

Peki teşekkür ederim ilk hamileligim sancı nasıl olur ne olur bilmiyorum bende belirtiler böyle yazayım dedim

Allah yardımcın olsun canım ne yaptın gittin mi doktora hayırlı sonuçlar alırsın inşallah..
Amin canım Allah razı olsun yok gitmedim valla randevu bulamıyorum sabah erkende gidemiyorum halen kusuyorum aksine bugün kalktım ev temizliği yaptım belimi oynatamiyorum şu an

Bizim kızın geleceği yok biraz iş yapayım ki belki gelir diye artık rahat yok bana dün gecedendir halen uyutmamis bende biraz yorulayim hem belki uyurum hemde kız artık gelir diye kalktım ise giristimm
Benim doktorum merdiven çık demişti bana. Ertesi gün doğurdum doğumun başladığını ben kasılmalarla anladım. Önce saat başı karnım kasılmaya başladı. Fark etmemiştim. Sonra yirmi dakikada bir başladı. Dakika tuttum düzenli kasılıyordum. Sonra yattım uyudum. Sabah bi kalktım beş dakikada bir kasılıyorum. doktoru aradım. Çabuk hastaneye git dedi. Epidural falan derken zor yetiştim doğumhaneye. Ama tabi ikinci bebek için böyle. İlki daha uzun sürede doğuyor. O yüzden yetişemem diye endişelenmeyin.

Ya ah keşke şimdi bende dogursam ilk hamileliğim agrilardan adım atamıyorum bende mi merdiven çıksam

Ya ah keşke şimdi bende dogursam ilk hamileliğim agrilardan adım atamıyorum bende mi merdiven çıksam
Bana perine masajı da yapmıştı doktorum. O da doğumu başlatıyormuş. Çok kilo almadan rahat doğsun diye yapmıştı. 3 buçuk kiloya yaklaşmıştı. Masaj yaptı o gün merdiven çıktım 12 saat sonra doğmuştu.

Ben şimdi bu dediklerinizi hemen deniyecem inşallah benimde birden sancılarım tutarda hayırlısıyla yarın doğum yaparım çok teşekkür ederim başka birşey yaptınız mı peki başlasın diye

Ben şimdi bu dediklerinizi hemen deniyecem inşallah benimde birden sancılarım tutarda hayırlısıyla yarın doğum yaparım çok teşekkür ederim başka birşey yaptınız mı peki başlasın diye
Merdiven çıktım sadece bir de o gün doktordan sonra avmde çok gezmiştim. En fazla bir haftaya doğum yaparsınız endişelenmeyin. Sağlıkla kucağınıza alın. Doğum yapınca beni de etiketleyip haber verin tabi aklınıza gelirse

Eşime söylüyorum merdiven çıkmak doğumu başlatırmis çabuk koş bütün merdivenler senin o bile çok istiyor doğmasını tesekur ederim etiket yaparım sizi

Sizin yazdıklarınızı okuyunca 3 yıl öncesine gittim:) 3 yıl önce bugün kızımı doğurmuştum hatta bundan 40dk önce sağlıkla kucağınıza alın inşallah Benim doğumum nişan gelmesiyle başlamıştı o yüzden sancıyla nasıl başlar bilemiyorum. Zaten herkesin deneyimi kendine özgü oluyor. Hiçbir doğum süreci birbirinin aynı olmaz. Hayırlısıyla doğsun minik

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…