lütfen bakarmısınız

zeynepmina

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
7 Temmuz 2007
89
0
akadaşlar ben özel bir hastanede doğum yaptım.orada topuktan kan aldılar.ben hipotroidi testide yapıldı sandım çünkü aksi söylenmedi.bugün yapılmadığını öğrendim. doktorumu aradım o beni hemşirelerin sağlık ocağına yönlendirmeleri gerktiğini söyledi . bu test sağlık ocağında yapılıyomuş.oysa hemşireler bana öyle bişey söylemediler sadece sağlık ocağına kayıt yaptırmam gerktiğini söylediler.bugün o testi sağlık ocağında yaptırdım fakat cok korkuyorum oğlumda bu hastalık cıkarsa diye oğlumun uzamış sarılığı var cünkü ama gelişimi normal bu konuda bilgisi olan varsa bana ulaşşın lütfen bu hastalık varsa 1 aydan sonra tedavisi olurmu cocuğumda bişey kalırmı.ne olur bana dua edin bu hastalık oğlumda olmasın tesekkürler

canım allah korusun kötü şeyler düşünme...
inşallah bebeğin topaç gibidir annesi..
rabbim sağlıkla büyütmeni nasip etsin...nazarlardan korusun yavrunu...

bizimde hastanede kan alındı saglık ocagında tekrar yaptırmanıza gerek yok dendı oysakı saglık ocagı bzıde yapıcaz 3-4 gün sonra dedi beebek anne sütü aldıktan sonra tekrar yapılmalı dedı hastane gerek yok deyınce bende cok aglıyoalr dıye topuk kanında götürmedım saglık ocagına 11.gün ebe aradı nıye getırmedın dedı hastanede alındı dedım ogün cagırdıalr saglıkocagına gıttık tekrar alınıp yapıldı korkmana gerek yok sanmam kötü bişey cıkıcagını

Canım seni çokkkk iyi anlıyorum bugün öğlene kadar iki gün boyunca bende aynı sıkıntıyı çektim,resmen içim acıdı bebeğime gelecek tüm kötülükler hastalıklar bana gelsin o sağlıklı olsun diye yalvardım bizde de aynı sorun var bugün sonuçları aldık Allah 'tan tiroid normal çıktı,sarılık da çok yüksek değil sanırım endişelenmeyin dedi doktor.o hastalığın diğer belirtileri bizde birebir tutuyordu sizde de öylemi bilmiyorum o endişe insanı yiyip bitiriyor resmen..Anne sütü sarılığı da olabilirmiş o da zamanla geçermiş sen bol bol emzirmeye çalış canım bebeğine su ver bir de arada güneşe çıkar inşallah sizinde sonuçlarınız güzel çıkar,kötü düşünmemeye çalış lütfen canım..

X