Göz Makyajı Lutfen bakar misiniz

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)

xxyyxxyyx

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
10 Şubat 2013
205
1
Günlük makyajım rimel bb krem ve rujdan oluşuyor ama gözlerim çok boş kalıyor yani sönük kalıyor umarım anlatabilmisimdir far olayını sevmiyorum ama canlandırmak için ne yapabilirim

Günlük makyajım rimel bb krem ve rujdan oluşuyor ama gözlerim çok boş kalıyor yani sönük kalıyor umarım anlatabilmisimdir far olayını sevmiyorum ama canlandırmak için ne yapabilirim

canım ben hiçbişey yapmasam da mutlaka kalem çekerim,yoksa cansız,soluk bir yüz görüyorum

canım nette bir sürü vidyo vvar, sürdükçe elin alışıcak vazgeçemiceğine garanti veriyorum

maybelline smoky eyes göz kalemi var
sürüp dagıtıyorsun far gibi oluyor
çok pratik ve çok güzel.
eyeliner işi zordur senelerdir ugraşıyorum daha yeni yeni birşeye benziyor
bence en kolayıda jel şeklinde olanlar

Renkli eyeliner kullan ben kullanıyorum çok memnunum denemelisin :KK12::KK12:

Son düzenleme:
maybelline smoky eyes göz kalemi var
sürüp dagıtıyorsun far gibi oluyor
çok pratik ve çok güzel.
eyeliner işi zordur senelerdir ugraşıyorum daha yeni yeni birşeye benziyor
bence en kolayıda jel şeklinde olanlar
Dediğim gibi far uygun olmaz çünkü daha 17yaşındayım okul filan .. teşekkür ederim canım

Dediğim gibi far uygun olmaz çünkü daha 17yaşındayım okul filan .. teşekkür ederim canım
o zaman en uygun seçenek eyeliner
ama 17 yaşındaysan gerek yok bence
çok hafif kalem ve rimel işini görür
daha doğal ve güzel olursun

Bende çok istiyorum sürmek ama beceremiyorum önerin var mi :KK43:

canım sürülüşü o kadarda zor değil aslında eyeliner bende süremiyorum fırçasından dolayı ama diplinerı çok çok rahat kullanıyorum. kullandığım iki marka var flormar ve maybelline, hangisi daha iyi dersen maybelline derim kesinlikle fırçası sürmeyi epey kolaylaştryo ben zolancanı düşünmüuprum hiç. Flormarı 11liraya falan almış olmam lazım maybellinede 22 yada 25 lira falandı, resimlerinide yüklüyorum senin için,geniş kapsamlı bilgilendirdim :)sen maybelline al çok rahat ediceksin emin ol.birde flormar bazen gözümde dağılıyor onu eskisi kadar kullanmıyorum diğerini keşfettikten sonra
$flormardipliner71054.jpg $Maybelline-Eye-Studio-Lasting-Drama-Gel-Eyeliner.jpg

canım sürülüşü o kadarda zor değil aslında eyeliner bende süremiyorum fırçasından dolayı ama diplinerı çok çok rahat kullanıyorum. kullandığım iki marka var flormar ve maybelline, hangisi daha iyi dersen maybelline derim kesinlikle fırçası sürmeyi epey kolaylaştryo ben zolancanı düşünmüuprum hiç. Flormarı 11liraya falan almış olmam lazım maybellinede 22 yada 25 lira falandı, resimlerinide yüklüyorum senin için,geniş kapsamlı bilgilendirdim :)sen maybelline al çok rahat ediceksin emin ol.birde flormar bazen gözümde dağılıyor onu eskisi kadar kullanmıyorum diğerini keşfettikten sonra
Eki Görüntüle 823069 Eki Görüntüle 823068

Oo çok tesekkur ederim canim tavsiyelerini şiddetle dikkate alacagim :)

X