Lütfen bakar mısınız Hamile miyim?

Bu arada bende doktora gittim bugun. Test icin kagit aldim yarin ve cumartesi gunu yaptiracagim. Burada ne yazikki telefona gelmedigi icin doktor istersen her iki sonucuda birlikte degerlendirelim dedi pazartesi gunu icin bakalim artik 🥰
Ama ben israrla kimyasal gecirdim korktum vs dedikce hic orali olmadi aksine tabiki hersey olabilir sonuclara bakmadan bisey diyemeyiz ama ben oyle dusunmuyorum dedi (burda da atmis oldugum test resimlerini gosterdim). Bakalim hayirlisi artik🙏🏻
Ya inşallah güzel haberlerle gelirsin bu ay herkes müjdeli haberi alacak gibi bilmiyorum öyle hissediyorum yani bu ay da herkeste bir şeyler var ve gerçekten de herkes beklentisini alacak istisnalar yanıltabilir ama bence güzel haber gelecek ne kadar heyecanla geçiyor günlerim ya lütfen ama lütfen sonucunu paylaş❤️

Hayirli olsun umarim sorun olmaz ve o sekilde devam eder 🥰
Bende adetime daha 5 gun varken cift cizgiyi belirgin bir sekilde gordum. Daha oncesinde kimyasal gebeligim oldugu icin tabiiki istemsiz acaba yine mi oyle diye dusunmeden alamiyorum kendimi.
Bugun itibari ile adetime 3 gun kaldi, daha vakit var diye doktora gitmedim ama bi yandan da icim icimi yiyor. Acikcasi aklimi en cok kurcalayan daha bu kadar vakit varken bu sekilde belirgin ve net gormek, bilemedim.. Yaptigim testleri ekledim.
Bu arada, adet dongum her zaman duzenlidir yani 28 gunde bir olurum. Sadece 6ay once kimyasal gebelik gecirdim sonrasinda 27 gunde bir ya da 28 gunde bir olmaya basladim.
Canım kalbini ferah tut inşallah öyle bişey de yoktur.
Adet günün bi kan ver rabbim gönlüne göre versin inşallah 🙏🙏

X