Lütfen bakar mısınız Hamile miyim?

Flowerssyeey

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
15 Ekim 2024
12
3
24
Hepsini bugün yaptım hepsi de silik çıktı sizce nedir?

Eklentiler

• IMG_20241015_202516.jpg
    105,5 KB · Görüntüleme: 86
Genelde o zman koyulaşıyor ama döllenmeye bağlı. Benim adetten 2 gün önce yaptığım aynı sizin gibiydi. Ertesi gün yaptım bir gün önceye göre koyulaştı kan verince betadan kesinleşti.
Bende 4 gün önceden yapmaya başladım 3 gün boyunca hep silik çıktı fotoğrafta bile sor görünüyordu. Hiç koyulaşmadı.
Bugün adet olmam gerekiyordu olmadım ama benim döngüm de uzun sürüyor 35 günü geçiyor hemen hemen . Bugün yaptığım silik çıktı silik pembe sabah tekrarlıcam inşallah

Hayirli olsun umarim sorun olmaz ve o sekilde devam eder
Bende adetime daha 5 gun varken cift cizgiyi belirgin bir sekilde gordum. Daha oncesinde kimyasal gebeligim oldugu icin tabiiki istemsiz acaba yine mi oyle diye dusunmeden alamiyorum kendimi.
Bugun itibari ile adetime 3 gun kaldi, daha vakit var diye doktora gitmedim ama bi yandan da icim icimi yiyor. Acikcasi aklimi en cok kurcalayan daha bu kadar vakit varken bu sekilde belirgin ve net gormek, bilemedim.. Yaptigim testleri ekledim.
Bu arada, adet dongum her zaman duzenlidir yani 28 gunde bir olurum. Sadece 6ay once kimyasal gebelik gecirdim sonrasinda 27 gunde bir ya da 28 gunde bir olmaya basladim.

Eklentiler

• 66577401-E82D-4781-B754-1CCFC2791E1B.jpeg
    54,3 KB · Görüntüleme: 32
Ablacım bu hıc kımyasal gıbı degıl bence hamılesın kesın kesın hemde baya net proctor gebelik testi degıl mı yanıltmada yapmaz bu bence gıt ne olur hastaneye bugun müjdeyı alalım tebrık ederım

Ablacım bu hıc kımyasal gıbı degıl bence hamılesın kesın kesın hemde baya net proctor gebelik testi degıl mı yanıltmada yapmaz bu bence gıt ne olur hastaneye bugun müjdeyı alalım tebrık ederım

Yok canim yurtdisinda yasiyorum ben testin adi first response. Acikcasi ikinci defa pozitif goruyorum ayni testle ilkinde yanilmamisti sadece kimyasal oldu ve hic kuruma cizgisi falanda gormedim bu zamana kadar zaten. Aa koyuluga gore belli mi oluyor? Hic bilmiyodum desem? Acikcasi beni korkutanda daha bata bu kadar zaman varken bu derece belirgin cikmasi oldu..
Yaaa cok tesekkur ederim pozitifligin icin
Bugun biraz zor gibi duruyor ben Avustralya da yasiyorum (turkiyeden 8 saat ileri) ilk once doktora randevu almam gerekiyor ki o benden tahlil istesin sonrasinda verebileyim vs vs ama bugun gitmeye calisacagim en olmadi yarin. Haber veririm mutlaka

Yok ablacım kesın var ya net ztn tahmınınce 4 haftalık dıcekler gıbı gelıyor ay ben merakla bekliyorum gıdersen buraya da yaz olur mu hayırlısıyla gelsin insallah güzel şeyler hıssedıyorum

Var var bugun pozitıfım ben vallahi enerjımı verıcem ınanırım boyle seylere sende bana dua et ne olur bende bugun tekrar test yapıcam ınsallah ondada pozıtıf görürsem bende buraya yazarım

Dualarim seninle❤
Senin bat ne zaman? Yumurtlaman ne zaman oldu? Belliki sende gormussun pozitifi, takiptesin

Dualarim seninle❤
Senin bat ne zaman? Yumurtlaman ne zaman oldu? Belliki sende gormussun pozitifi, takiptesin
Ben ekim 5de yumurtlama gunumdu 6sına kadar sonra catladı suan tam 12oldu ben dün test yaptım ama o marka güvenelir degıl o yüzden cıddıye alamıyorum bu resımde ovulosyon testım koyulasma var ama belkı adet yakın ondan da olabr bu test de bıttı takıp edemıcem acaba kaset mı alsam dıyorum gercı 11gunde cıkmadı ama erken gebelıgı de atım sana onun markası days doctor cok fazla yalancı pozitif verıyor oysakı esımıde dedım onu asla alma diye yokmu baska almıs bugun tekrsr alıcak onda da çıkarsa kan verırım

Eklentiler

• IMG_5752.jpeg
    18,4 KB · Görüntüleme: 19
Bu da gebelik

Eklentiler

• IMG_5750.png
    160,3 KB · Görüntüleme: 25

Ayy var resmen ama evet bi cogu yalanci gebelik gosterebiliyormus duymustum.. neyse biz pozitif bakiyoruz olaya, olucak insallah
Oradaki markalari cok bilmiyorum ancak amazon turkiyede falan bulabilirsen first response kesinlikle tavsiye ederim. Hadi yapta banada haber ver, bekliyorumm

Burada eczaneler saat 9:00’da açılıyor ama nöbetçi var yakında kahvaltı hazırlıcm bende uyandırıcım gıtısn alsın kaset yapıcam ama bu marka yine orda aksam da erken aldırırım eger bu ay hamıle olmazsam ekran görüntüsü aldım onu alıcam inşallah gerek kalmaz ya 7aydır her ay aynı seyler vallah bu sefer farklı umutluyum

Kalmaz Allahin izniyle simdi hemen olumsuzu dusunmek olmaz.
Streste yapmamaya calis surekli dusundukcede olmuyo aslinda. Hatta ben kimyasaldan sonra ohoo tamam iste demekki hamile kalabiliyo musum diyip ertesi ay hamile kalirim diye dusunuyodum sonra baktim olmuyo psikopata baglamistim ne zamanki saldim o zaman cift cizgiyi gordum. Simdi diceksin ki onun icin mi bu kadar erkenden ogrendin ama benimki bi ruya etkisiydi simdiki aklim olsa erkenden yapmazdim
Sen sen ol bu ay olmazsa kafani biseylerle mesgul et surekli, stres gercekten cok onemli bunu bizzat gordum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…