lütfen akıl verin bana

asdfgh789

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
21 Eylül 2008
785
2
merhaba arkadaslar ben kayınvalidemle oturuyorum evlenirken bir süre (1-2)yıl para biriktirip ev alır öyle cıkarız ayrı eve diye beraber oturmaya karar verdik (daha dogrusu ben suskun kaldım) beraber oturacagımız için esya falanda almadık simdi cok pismanım aynı evde oturduguma benden cok şey gitti evlilik nişan fotolarına bile bakmak istemiyorum neydim ne oldum diyorum ne hayaller kurmuştum oysa cooook uhde kaldı içimde simdi cok pişmanım daha 10 aylık evliyim ama cok yoruldum yanlızlıktan kendi içimde aglamaktan senağlama esimle konustum ayrı eve cıkmak istiyorum diye sözde bu yazın cıkalım diye düsünürken hamile kaldım simdi 4 aylık hamileyim esime gene söyledim beraber oturmak istemediğimi ama neymiş ben logusa oldugumda bebege bekamazmısım biraz bebeğimiz büyüsün bu aradada esyalarımızı taksitle tamamlarız illaki cıkıcaz diyor.
ama benim hiç dayanmaya sabrım kalmadı artık takılarımı satıp cıkmayı düsünüyorum lütfen akıl verin bana yorumlarınızı bekliyorum:enbuyukkk: senağlama:çok üzgünüm:

Son düzenleyen: Moderatör:
nasıl hayatım kötümü davranıyolar sana
bak üzüldüm hamilesindee ama kensini yıpratma derim
zaman kötüü ekonomik şartlarr malumm biraz sabrett derim para biriktirin

hem hamilelikte insan daha hassas oluyoo birazda genel açıdan baksan

Ev ev üstüne olmuyor diye söylemişler. Ama siz yazınızda ne gibi sorunlarınız olduğunu yazmamışsınız. Eğer yazarsanız yardımcı olabiliriz.

merak ettim kayınvalidenle aynı evde oturmak neden seni yıprattı?
ne tarz şeyler yaşıyorsunda bu kadar kendini yıpratmışsın

X