Menopoz Lutfen acil yardimci olur musunuz

Menopoz nedir ? Belirtileri ve menopoz süreci hakkında paylaşımlar
Daha amh bakmadan neler beler söyledi doktorlar bir bilsen. Devlette adam akıllı doktora rastlamak neredeyse imkansız. Hiç kafana takma 0.9 amh olanların ikiz bebek yaptıklarını gördüm üstelik tüp bebeksiz. Allah doğayı insanlar için yaratmış ve inan mucizelerle dolu. Çeşitli otlat var. Kesin dene
canım benim amh m çok düşük.3 defa gebelik geçirdim gelişimi ve kalbi durdu.iğne ilaç hepsini kullndm genetik yapıldı.sonuç tüp bebeti virüsten iptal oldu.adet gecikmeleri yaşıorum 3 defadır ve şimdi de günüm 6 gün geçti karnımın ağrısından ölcem ama gelmiyor adetim..

Merhabalar lütfen bu konuda bana yardimci olur musunuz!Ben geçen sene bu aylarda 2 ay gibi bir süre adet olmadım kadın doğumcuya gittim lh değerim çok yüksek cıktı ilaç verdi ilaçlardan sonra adet oldum ve adet kanamam düzelti her ay çok yoğun bir adet kanamam olmasada düzenli oluyordum bu ay tekrar bu sorunu yaşadım tekrar kadın doğumcuya gittim duppaston diye bir ilaç verdi ictim dün adet oldum ama buna adet denilmez çünkü kanamam yok tuvalete gidince sümüksü bir şekilde akıntı var sonrasında pede değen bisey yok aşırı derecede karnım ağrıyor ben 25 yaşındayım bakarim erken menepoz olabilir miyim napmaliyim çok endişeliyim
Canım sende kist olabilir,doktorunu deqistirmelisin

Geçmiş olsun nasıl oldun
Nasıl olim abla diğer ay ilaçla adet oldum kanamam çok azdı ayim doldu dün 30 gün tamamlandı adet olmam gerekirken yine bisey yok gogsum agrior karnım agrior ama kanama yok napacam bilmiorum bu corona belası yüzünden bir yerede gidemiyorum burda düzgün bir doktorda yok

canım benim amh m çok düşük.3 defa gebelik geçirdim gelişimi ve kalbi durdu.iğne ilaç hepsini kullndm genetik yapıldı.sonuç tüp bebeti virüsten iptal oldu.adet gecikmeleri yaşıorum 3 defadır ve şimdi de günüm 6 gün geçti karnımın ağrısından ölcem ama gelmiyor adetim..
Eğer hamile olmadığına eminsen test yaptırdıysan vs ben 3 gün maydanoz suyu içerdim. Gelirdi. Kilon nası bilmiyorum ama kiloda hamile kalmada çok etkili. Senin yerinde olsam hemen bir aktara gider testere dişli aslan pençesi otu alıp hergün içerdim. Gece yatarken de arı sütü bal polen bir tatlı kaşığı yutardım. Bu yumurtalarını güçlendiriyor. Tabi Allah bilir ama ben bunu yaptım ve ilk ay direk hamile kaldım. Denemekten birşey kaybetmezsin. Amh düşük olması dünyanın sonu değil inan

Nasıl olim abla diğer ay ilaçla adet oldum kanamam çok azdı ayim doldu dün 30 gün tamamlandı adet olmam gerekirken yine bisey yok gogsum agrior karnım agrior ama kanama yok napacam bilmiorum bu corona belası yüzünden bir yerede gidemiyorum burda düzgün bir doktorda yok
Bide şu adet olmuyorum yine olmadı olmayacak ben normal bir kadın değilim kafasından sıyrıl. Çünkü psikolojik olarak stresin artıyor ve gecikiyor. Daha öncede dedim. Önce Allah sonra doğa şifan olacak

Eğer hamile olmadığına eminsen test yaptırdıysan vs ben 3 gün maydanoz suyu içerdim. Gelirdi. Kilon nası bilmiyorum ama kiloda hamile kalmada çok etkili. Senin yerinde olsam hemen bir aktara gider testere dişli aslan pençesi otu alıp hergün içerdim. Gece yatarken de arı sütü bal polen bir tatlı kaşığı yutardım. Bu yumurtalarını güçlendiriyor. Tabi Allah bilir ama ben bunu yaptım ve ilk ay direk hamile kaldım. Denemekten birşey kaybetmezsin. Amh düşük olması dünyanın sonu değil inan
canım bu söylediklerini 1 haftaya kadar yapıyodum..belki hamileyimdir diye bırakmıştım buün yine test yaptık negatif maalesef :KK43:

maydonozu denemedim ama nasıl yapcam onu

X