Lütfen, acil desteğe ihtiyacım var-Boşanmak istemiyorum :(

Ayrica eevinide ozlemis...hic biryer evininverdigi sicakligi vermez cnm.o evin icinde mutlubir kadin ol.mutlu ol,mutlu et.

Ben ilk yorumunu okudum,kacirdigim ne var acaba...ozetlermisin.yanlis yonlendirmek istemem.
Cok degil iki sayfa oncemi ne kobu sahibi esiyle olan daha onceki yasanmisliklarini
eşinin hatalar yaptigini ve affettigini yazdi
sanirim esi bekarligini ozlemis diyim ben

Adama bak ya! Sen onca sene namusunu bir sene sonra boşanmak için korudun zaten değil mi? Ciddiyetsiz herif. Bu ne ya? Sen hırsızlık mı yaptın, namuzsuzluk mu? Oh ne ala memleket, canı sıkılan boşansın...

Boşanma kardeşim. Süründür. Yok öyle dünya. Bence ailen eşinle konuşsun. Yok öyle.

Adamın nedenlerine bak, canı sıkılmış!

Sen hem aldatıldıgını ekımden berı bılıyorsun hem de son gune kadar bırbırımızı sevdık kesın buyu yapıldı nasıl dıyorsun hıcbırsey anlamadım !!

En başta anlatılması gerekenleri neden 18. sayfada yazdın anlamadım.
Senin boşanmak istememenin mantıklı bir tarafı yok artık bana göre arkadaşım.
Kusura bakma..

Merhabalar tekrar herkese.
Bu hafta isbaşı yaptığım için çok fırsat bulamıyorum foruma bakmak için.

Dün msj attı haftasonu uğrayamadığını ama uygun olursa haftaiçi ugramak istediğini yazmış. Gündüz ya da akşam nasıl uygun olursa demiş. Bende aksam evde bulunduğum bir vakti tercih edeceğimi yazdım. Henuz baska bir haber yok.. olursa aktaracağım. :) Ama gecen haftaya nazaran cok daha iyi oldugumu soylemeliyim.. kafam daha rahat ve fikirlerim net. Onu istemedigimi daha iyi anliyorum.. gelse de ben ben olamam bunca kırgınlık üstüne.. en iyisi böyle..

belli bir süre daha geçsin çok daha iyi olacaksın canım bence deger vermeyen bırıyle yasamaktan daha zor olamaz bence hiç bir sey elinden geleni yapmışsın onun için şimdi kendin için yapma sırası.

Haklisin, yari sancili halde yasamaktansa bi sure daha cekeceksem cekip bu fasli kapatmak en mantiklisi.. cabuk toparlandigimi dusunuyorum zaten. Daha da kolay gecer sonrasi..

şu yaşadıklarınızı bende beni aldatan kişiliksizle devam etseydim evlilik gibi bir aptallık yapsaydım yaşardım.Çok dikkatli okudum ve nedense sanki ben yaşamışım gibi hissettim.Hemen hemen benzer şeyler yaşadığımızdan ötürü olsa gerek.Canım onu en iyi sen tanırsın ama benim şahsi düşünceme göre seni sevmiyor.Demişsin ya gözleri doldu diye..Aynısını bu durumun bende yaşadım ama inan beni sevmiyordu bende seviyor diye düşünmüştüm.Öyle inanmak istiyorsun çünkü sen seviyorsun onu.Kafasında bitirmiş o.En iyi kararı sen vereceksin ama kendini o şaşkaloz için sakın hırpalama.O seni kaybettiği için üzülsün asıl.Sen çok değerlisin unutma.Allah'ım hepimizin yardımcısı olsun.

Siz kisilik olarak nasil birisiniz?
Esinize göre biraz daha mi baskin karakterli?
Siniriniz onu yipratmistir, inanirim.
Ama bu kadar cabuk pes etmese keske.
Biraz daha zaman verelim birbirimize, pisman olursan geri dönüsü olmaz de.
Seviyorsun belli ki. Süre iste son kez. Yok derse birak gitsin. Daha fazla israr etme.

Canim iyi dileklerin icin sagol.. gecen hafta farkli bir duygu yogunlugundaydim. Onun da verdigi duygusallikla oyle dusunmus olabilirim.. ama su an sor kesinlikle seninle ayni fikirdeyim. Seven insan bu kadar cabuk pes etmez.. ediyosa zaten layik degildir, vakit kaybetmeye gerek yok. Hataydi der gecerim..

Ona nazaran baskin ve guclu bir karakterdeyim. Zaten benden cok delikanlisin diye sikayetciydi bu durumdan.. hicbi zaman cit kirildim degildim, olamam da. Net ve ne istedigini bilen bir insanin role ya da entrikaya ihtiyaci yoktur.

Iletisim kurup boyle bir talepte bulunmak cok anlamsiz artik. Zamansa fazlasiyla tanidik. Yurutmek icin 2 tarafinda istekli olmasi lazim. Artik ne ona guvenebilirim ne de o istegi kendimde yaratabilirim..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…