Lutfen aciiiiil yardimmm...................

Kamille

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
29 Nisan 2008
121
0
41
arkadaslar benim yumurtlama gunum bugun galiba....bugun hamile kalabilirmiyim yoksa zamani gecmismi lutfen yardim...internetten biraz okudum ama tam anlamadim bu konuda cok bilgisizim yumurtlama buyuk ihtimalle bugun oldu hamile kalabilirmiyim simdi ?????:ecrin_bebek:

canım regl gununu bırıncı gunu olarak sayarsan 14 gunu yumurtlama oluyor bence çalışmalar yapın hamiş kalabılırsın tamammı canım ilişkıden sonra sonra ayaga kalma belının altına yastık koy yarım saat yat canım umarım yardımcı olabılmışımdır

canim bugun 14 gunmus ben gec kaldim galiba ama yinede bu aksam deneyelim bakalim belki olur ...cok sagol bilgilerin icin

canım geç kalmiş sayılmazsın bırer gece arayla ilışkıde bulunun inşşşşşşşşş hamiş kalırsın canım ya:CüvCüv:

kesinlikle geç kalmadın. ben yumurtlama günümü test kitiyle öğrendim. çift çizgi çıktıktan 1 gün sonra bende yumurtlama akıntısı geldi. akıntı geldiği gece çalıştık ve ben o gece Allah günah yazmasın ama abdesti sabaha bıraktım. o gece sadece wc için kalktım. sabah da duşumu aldım. bu adetten önceki son ilişkimdi ve şu anda 11 haftalık hamileyim. bence şansın hala var. çalışmalara devam et.

canim adetin baslangicindan 14 gun sayarak yumurtlama gunu bulunmaz. arkadaslar yazmis ama yanlis. dogrusu su.
diyelim 30 gunde bir adet oluyorsun. 30-14=16. gun senin teorik olarak yumurtlama gunun. ya da 26 gunde bir adet oluyorsun diyelim. 26-14=12. gun senin yumurtlama gunun. kac gunde adet oluyorsan 14 gun cikar ve yumurtlama gununu bul. ama yumuirtlama gunune takilmamani tavsiye ederim. cunku her bunyenin farkli bir saati var. kimisinde yumurtlama sonrasi sure 14 gunken kimisinde 12 gundur. yani sen ortalardaki o gunlerde ozellikle 12-14-16-18-20. gunlerde gun asiri iliski dene. Allah 'a dua et.
Insallah olur. Bir de stres yapip regl gununu bekleme. stres vucudumuzun hormonlarini cok farkli etkiliyor. ben hic olmadigim bir sey yasadim. bugun mu yumurtladim yarin mi yumurtladim derken o ay stresten yumurtlamadim ve 46. gun regl oldum. hic basima gelmemisti. oluruna birak.

X