Lütfen ablalarım yardım edin kafayı yicem

cicek1929

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
28 Eylül 2023
15
3
21
Benim psikolojim bu ara çok bozuk çok sıkıntılarım var kendimi boş eğlencelere verdim bu 1-2 aydır ne yaptığımı bilemedim bu ay 3-4 kişiyle oldum ama kendimi hep sıktım çok acıyor zaten.bir hata yaptım 21 yaşındayım daha.çok pişman oldum korunmadım da .bir tanesinde sadece ella almıştım sonra . Geçen ay 2 gün regl olmuştum zaten bu ay da o ilişkilerden sonra reglim 4 gün gecikti gittim test aldım. Tam yapacağım sırada regl oldum .2 gün sürdü max 1-2 ped doldu .sonra acık kahve akıntılarım başladı.kafayı kırcam neden yaptım bunu diye kendime kızıyorum .yerlesme kanaması mı diye aratıp duruyorum hastaneye de gidemem annem işkillendi kan vermeye de korkuyorum yanımda gelmek istiyor.2 gün süren regl normal mi son gün kahveye dönüktü kan

Türlü hastalık kol geziyor sen daha 21inde hiç bi sorumluluğunu almamışken çoklu partner ilişkiler yaşıyorsun. Gebelik olmasa bile hastalık bulaşma ihtimalj cok yüksek.

Türlü hastalık kol geziyor sen daha 21inde hiç bi sorumluluğunu almamışken çoklu partner ilişkiler yaşıyorsun. Gebelik olmasa bile hastalık bulaşma ihtimalj cok yüksek.
Suan o kadar gebelikten korkuyorum ki bir daha asla yapmadım zaten yapmam ama geçen ay çok saçma davrandım çok pişmanım gebe miyimdşr yerleşme kanaması 2 gün sürüyormuş .stresten ölcem.acık kahve akıntılarım da var

Hayır değilsin. Düşünüp durma.

İdrar testi yapın evde. Eğer negatifse gebelik yoktur.

Öncelikle bana kızma kendine saygın olsun sen ilişkiye girersin ama onlar senin hakkında nasıl konuşur bilemezsin. arkadaşımı rezil etmişti bi tanesi. "kız attım eve" diye başlamıştı her yerini anlatmıştı herkese. Fotoğraflarını da çekmişti. Zaten 20 dakikalık eğlence için türlü riskler almaya hiç gerek yok. İnan bana çok eşlilik çirkin olmasa güzel dinim yasaklamazdı.
Soruna gelecek olursak ertesi gün habı falan kullandıysan adetlerin ve kanamaların düzensizleşir. Onun dışında acıdığından bahsetmişsin de enfeksiyon olma ihtimali da var. Enfeksiyon hâlinde de kanamaların değişir ve azalabilir. Adetlerin kısa sürmeye devam ederse doktora görün. Mutlaka baksınlar. O yerleşme kanamaları herkeste olmuyor ve olsa bile genelde çok açık renkli lekelenmeler oluyor

Çok teşekkür ederim gerçekten ben de farkındayım pişman oldum zaten ama açık kahve lekeler fln olunca korktum bir de 2 gün sürüyor kesiliyor arkadaşım kürtaj olmuş önceden .diyo işte o zaman benim de 2 gün kanamam olmuştu diye test yapınca negatif çıkıyormuş ama kanda pozitif çıkmış fln ben de korktum kan testi de yaptıramam ailemin yanındayım bu sondu zaten bir daha asla kendime saygısızlık yaptım

Ya arkadaşım kürtaj olmuş önceden o dedi ki 5 kere test yaptım kendim negatifti .ama kanda pozitif çıkmış sonra

gebelik varsa kan testi pozitif çıkar çünkü direkt beta hcg değerini gösterir. idrar testinde iki çizgi çıkması için beta hcgnin belli bir düzeye gelmesi lazım o da erken dönemde hata verir. adet gecikmesinden 6 gün sonra net sonuç verir genelde. bilemedin 10 gün sonra yaparsan yanılma şansı yok bile. yani endişen devam ederse bi test yapabilirsin. yine de kaşıntım var yanmam var falan de bi kadın doğum uzmanına görün. inşallah adet kanının azalma sebebi aldığın haplardır.
geçmiş olsun

İlaçlar döngü düzenini bozabilir.
Çok kafaya takıyorsan bir şekilde kan vereceksin başka çaresi yok anlamanın.
Hastalık kapma da.

Burdan kimse size bir sey yapamaz. Doktor degiliz ki.Hamilesiniz deyince hamile mi olacaksinz?Degilsiniz desek oyle mi olacak? Ya biraz daha bekleyeceksiniz test yapacasiniz. Yada kan testi kesin sonuc verir. Cok uzuluyorum sizin gibi gencecik cocuklara.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…