lütefen yardım edin grip olan varmı?

eftelyaaa

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
15 Şubat 2009
2.934
19
39
arkadaşlar çok fena şekilde grip oldum hatta ciğerlerime indi çok fazla öksürüyorum doktor ilaç yazdı ama mümkün olduğunca kullanma dedi.ilaç kullanmak istemiyorum ama çokda öksürüyorum grip olan yada bitkisel olarak öksürük geçirebilein varmı yaaa lütfen bana yardım edin yataktan kalkmaya halim yok bebişimde hasta olmadan iyileşmem lazımÇok üzgünüm çoook:bbo:senağlama:

öksürük için yeni öğrendiğim bişey var. elmayı fırında pişirip dayanabildiğin sıcaklıkta yemen gerekiyormuş. öksürüğü kesiyormuş. hem bebeğe de bir zararı olmaz. bir dene istersen..
bol bol ıhlamur iç, onun da bir zararı olmaz.
Geçmiş olsun.

canım hamile yada bebek sahibimisn yazmamıssın hamile isen atesli olmadığın sürece bebişine bişe olmaz nane limon yada ıhlamur tarzı bişe iç geçmiş olsun

canım 19 haftalık hamileyim zaten onun için ilaç olmadan iyileşmem lazım.

öksürük için yeni öğrendiğim bişey var. elmayı fırında pişirip dayanabildiğin sıcaklıkta yemen gerekiyormuş. öksürüğü kesiyormuş. hem bebeğe de bir zararı olmaz. bir dene istersen..
bol bol ıhlamur iç, onun da bir zararı olmaz.
Geçmiş olsun.

canım sağol şu elmayı denemeyi düşünüyorum inşallah geçer

Ay canım benim bende yeni atlattım bende 17 haftalık hamileyim.ilaç kullanma taraftarı değilim.bende bitkisel çözümlerle kurtuldum.ben sana bitki çayı tarifi vereyim dene.ıhlamuru elmeyı ayvayı limonu kaynat şeker olarakta bal koy iç.kabuklu kaynat ama.ben 2 gün bunu yaptım.gece yatarkende ballı süt içtim maşallahım var valla.dene bence.ne sana nede bebişine zararı var.geçmiş olsun

gecmiş olsun canım 2 hafta önce bende grip oldum 2 gün kafamı kaldıramadım
ama sık tarhana cokrbası nane limonlu ve ıhlamur içtim terle attım
yataktan cıkma ki toparlan sıcak tut ayagını gecmiş olsun

Yaa ben de şimdi çok grip oldum. Sadece meyve ile geçiştirmeye çalışıyorum ama verdiğiniz çay tarifini yapacağım bir de çalışıyorum. NNe kadar çabuk atlatırsam o kadar iyi. Teşekkürler.

arkadaşlar hepinize teşekürler hepsini denedim ama bir yol daha buldum çok iyi geliyor ama tadı çok kötü öğütülmüş ak zencefil,bal,karabiber ve birkaç damla limon karıştırp birkaç kaşık yedim bayada faydası oldu

canim oncelikle cok gecmis olsun... bende bugun hasta oldum basim agriyor, burnum sizliyor, gozlerim sulaniyor, surekli hapsiriyorum. ilac taraftari degilim. bende meyvelerle gecistirmeye calisiyorum. oksuruk icin yarim cay bardagi bala bir butun limon sik, iyice karistirip 3 yemek kasigi kadar ic. bende oksuruk olunca hemen keser hic oksuruk surubu kullanmam . hatta cocuklara esime bile bu terifi uyguluyorum. hem tadida guzel...

günaydın kızlar, ben de gribim çok fena, bu dördüncü günüm, pazartesiden beri fenayım, limonlu ıhlamur, bol portakal greyfurt suyu içmekten başka çaremiz yok, akşam da şu ayvalı elmalı ıhlamurlu limonlu çayı deniycem.

bu arada gribimin ilk günü bebeğimin hareketlerinde de azalma hissettim, gribim hafifleyince yavrucuğum da hareketlenmeye başladı, aman dikkat edelim kendimize, bebişlerimiz için.

X