Bölgesel İncelme Lut gölü tuzu ve korsesi

Bölgesel İncelme; Yöntemler ve Ürünler
peki illa bu korseler tuzlamı kullanılması gerekiyo...

Korseyi tuzla kullanman şart değil..Zaten tuz kullanmadan da sauna etkisi yaptığı için terletiyor..Tuz kullandığında şortu daha kısa zaman üstünde tutuyorsun çünkü vücudundaki suyu tuz çok hızlı bir şekilde çekiyor..Bence en faydalı olanı tuz kullanmadan şortu giyip yürüyüş yapman..Ben kargo pantolonlarımın içine giyip dışarıda gezerkende kullanıyodum..Ama şortla beraber tuzun cildi pürüssüzleştirdiği ve spor yapıldığında selülitlere faydalı olduğu gerçek..Ben çok fazla kullanamadım..Çünkü aldıktan sonra hamile olduğumu öğrendim ve hamileler kullanamıyor..

Ben kullanıyorum eşortmanınıda şortunuda herkes terlettiğini söylüyor ama ben hiç terleyemiyorum hiç bir işede yaramadı

bende aldım bunu 10 gün kadar önce düzenli giymeye yeni başladım ilk 1 haftada sadece geceleri giyiyodum. şimdi sabahları giyiyorum yürüyüş yapıp 3 saat sonra çıkarıyorum. akşam da yürüyüşle giyip bikaç saat sonra çıkarıyorum. terletiyo. bende herangi bir değişklik şimdilik olmadı. eh yediklerime de yeni dikkat etmeye başladım :)
bunla bilikte rejime de başladım ama kendimi zorlıycak bi rejim değil. herşeyden tadımlık :) bakalım gelişme olursa haber ederim...

merhaba arkadaşlar. bende tuz ve şortu bir ay kadar düzenli kullandım. şortu giyip 3 periyod 15 er dk eliptice bindim. yanında diyetle baya bi işe yaramıştı. eğer sporla beraber kullanacaksanız tavsiye ederim, iyi ter attırıyor.:)

hiç bir işe yaramıyor arkadaşlar almayın.benim tanıdık aldı hiç fayda göremedi.parası boşa gitti.onun yerine streç filmle sarın daha iyi

yiyip içip oturur, sonra da üstüne ne şort ne tuz işe yaramıyor derseniz vay halinize.. selülitlere gerçekten iyi geliyor zayıflamaya da yardımcı oluyor. ben önce tuzu sürüp sonra streçleyip sonra da şortu giyip 40dk yürüyordum, baya terletiyor ama önemli olan hareket. tek başına hiçbir şey kilo verdirmez..

bende alerji yapmıştı tuz kaşıyıncada yarr oldu tabi pütür pütür korsesini giyiyodum sadece onunla yürüyüş yapıyodum tabi ter olouyodu cildi yumuşatıyor ama bıraktğın anda yine eskisi gibi oluyor herşey. bölgesel yağlanmlarda yok olmuyor çözüm hiçbişey spor toparlıyor iyi güzel ama biraz kaçırınca yapmayınca hadi bakalım eskisi gibi.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…