Bölgesel İncelme Lut gölü tuzu ve korsesi

Bölgesel İncelme; Yöntemler ve Ürünler
ben de bugun kullanmaya başladım.bakalım etkisi olacak mı?

ben tuzu ve şortu 5 gündür kullanıyorum ya şort esnedi yla da ben inceldim her gün 4-5 saat kullanıyorum ve 20 dk step yapıorum ve boğazımdan kısmıyorum.inşallah ciddi ciddi incelmişimdir.ama şort da esnemiş olabiliracaba bu şortlar zamanla genişliyor mu?

bu tür ürünleri kullanıp işe yaramadı diyen kadınlara hayret ediyorum iskenderin yanına diyet kola isteyen kadınlarmı yoksa bular

kıyafetlerinden farketmiyomusun ölçünü almadınmı öncesi ve sonrasında vermişsende ne mutlu sana canıma.s

kızlar bende bu ürünü yeni sipariş ettim...

umarım faydasını görürüm...

bende sipariş ettim merakla bekliyorum nasıl etki edecek diye o kadar çok parada dökmedim 500 gr tuz ile beraber 30 lira verdim yani işe yaramasa çok para dökemdim diyecem belki bu sort sayesinde düzenli spor yaparım.

benimde bir arkadaşım kullandı hiçbir etkisini görmemiş duyurulur

ben yarın sabah başlıycam sadece termal tuz aldım aktardan onu sürüp streç film sarıp sporumu yapacağım inşallah faydası olur diye umuyorum arkadaşlar

ben de sadece termal tuz aldım streç filmle sarıp 1 saat spor yapıyorum.aldığım termal tuz çok ince bildiğimiz yemek tuzu gibi.umarım doğru tuzdur.daha iri taneli bi şey bekliyodum açıkcası...

ben kullanıyorum ve ise yarıyor tuzu ılık su da eritip selülitli bölgeye sürüp kurumasını bekliyorum korseyi giyip gündelik işlerimi yapıyorum 5 saat vucudunda kalmalı ve gün asırı tuz sürülen yerler kese yapılmalı .. valla arkadaslar bacaklar vucudda terlemesi en zor olan bölge spor yapmak sart sporla birlikte süper inceltiyor...11 günde 4 santim inceldi bacaklarım

ben de sadece termal tuz aldım streç filmle sarıp 1 saat spor yapıyorum.aldığım termal tuz çok ince bildiğimiz yemek tuzu gibi.umarım doğru tuzdur.daha iri taneli bi şey bekliyodum açıkcası...

merhaba benim aldığım tuz öyle ince değil bayağı kalın bilemiyorum belki ince de vardır.bu arada sen termal tuz diye mi aldın .

evet aktardan termal tuz istedim kadın onu verdi. özellikle söyledim kaya tuzu ya da deniz tuzu istemiyorum termal tuz istiyorum dedim. ince bir tuz verdi.şeffaf bir poşetin içinde üstünde yazı falan da yoktu..umarım kazıklanmamışımdır ( gerçi 5 ytl ye aldım çok bir şey değil :))

lut gölü tuzu biraz pahalı yarım kilosu 30 ytl ve kalın oluyor ... sanırım seni malesefki kazıklamıslar shell

Ben bu ürünü geçen sene hamile kalmadan önce aldım ve biraz kullandım.. Gerçekçi olmak gerekirse boğazınıza sahip çıkmadan ve spor yapmadan sadece korseden fayda beklemek pek mantıklı değil..Gerçi rejim ve sporla zaten kilo veriyorsunuz ( o zaman korseye ne gerek var :))) .. Bu şort sadece vücutta toplanmış ödemi daha hızlı atmaya yarıyor..Bunları para tuzağı gibi görmekten ziyade diğer yöntemlerin yanında destekleyici gibi algılamak gerek..Bu korseyi giyince en az bir saat yürümek ve giydiğiniz gün 4 saat üstünüzde tutmak gerekiyor..

Tuz olayına gelince bence tuzun ne tuzu olduğunun hiçbir önemi yok..Nasıl ki yemeklerden tuz aldığınızda o vücudunuzun içinde suyu tutup ödem yapıyorsa, dışına sürdüğünüzde de terinizi emiyo o kadar..Termal tuz, normal tuza göre daha iri olduğundan ( ve muhtemelen cildi yakmadığından ) tercih ediliyor olabilir..

Ama gerçekten kilo vermek isteyen birinin sadece bu şorttan medet umması doğru değil..Çünkü bir haftada 10 cm incelmek evet mümkündür ama unutmayın ki rejimde verildiği sanılan ilk kilolar yağlardan değil vücuttaki ödemden ( yani tutulmuş sudan ) gider. Yağları eritmek çok daha zordur ve sağlıklı olan diyet ve sporla ayda sadece 4 kilo vermektir.. ( bir haftada 5 kilo vermek sağlığa zararlıdır, kaslar erimeye başlar) .Dolayısıyla 5-6 kilo vermek mümkündür ama onlarda dikkat edilmezse geri alınır..Yani reklam aldatıcı değil sadece hile var jeyyar

Bu yüzden şorta vereceğiniz parayı bir diyetisyene vermek ve doğru şekilde sabırla zayıflamak çok daha sağlıklı

ehh napalım :)) deniz tuzu ya da kaya tuzu denerim elimdeki tuz bitince :))
gerçi kilo vermek için değil selülit için kullanıyorum...

mrb.
bende streç film sarıp vucuduma yürüyodum ama dr. komşum bana bunun çok zararlı oldugunu söyledi direk böbrekleri etkiliyomuş çünkü gerçekden insanı çok terletiyo onu telafi edebilmek içinde 4 litre civarında su tüketmek gerekiyormuş onuda ben yapamıyorum 2 litreyi bile zor içiyorum. şimdi termal şort alıcam ama değişik fiyatlarda bir sürü marka var hem ekonomik olup hemde memnun kalan varsa hangisi oldugunu yazarmısınız. teşekkür ettimmm şimdidennn..

Ben Altis marka aldım 49 ytl. kemeriyle aldım 1kg.de tuzu vardı 65 e geldi. marka bence önemli değil benim şort valla taş gibi 1 aydır düzenli giyiyorum,spor yapıyorum, kalçam belim sırtım bacaklarım da belirgin incelme var. selülitlerimde azaldı .cildide pürüzsüzleştiriyor.ben yediklerimede dikkat ettim,sevgiler...

kemerimi var bide... zaten eminimki sırf adı var diye okadr pahalıdır ötekiler önemli olan terletmesi birde illa tuzuylamı kullanmak gerekiyo...

Altis Al Derim Tv De çikanin Birebir Aynisi Lakin Mavi Ve Seritli Olani Al Siyahi Tercih Edersen Fermuar Kismi Aşiri Tahriş Ediyor ... Ben Hepsiburada.com Dan Aldim Disaridaki Fiyatlara Göre Gayet Uygun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…