lustral uykusuzluk yapıyor peki bu geçecek mi?

benim babam kullanıyor bu ilacı o hep uyuttuğunu söyler hatta baygın gibi

uzun zamandır da kullanıyor

merhaba arkadaşlar gece 2'de uyumuştum 4'te uyandım ve bir gram uykum yok. 5 gündür lustral kullanıyorum her gün istisnasız bi kaç saat uyuyorum(yarım kullandığım günlerde aynıydı). ki ben uykuya doyamayan bir insanım normalde. kullananlar tecrübesini paylaşabilir mi bu belli bir dönemde mi böyle oluyor, geçecekmi ki?

canım öncelikle geçmiş olsun....benim annem yıllardır kullandı lustralı annemde de sürekli uyku hali olurdu çok zor kalkardı demekki bünyeden bünyeye değişiyor....eğer ilaca yeni başladıysan alışma evresi olabilir yoksada doktora söylersin ilacını değiştirsin canım uyuyamamakta kötü:KK16:

en erken yaklaşık 1-2 haftada geçer. vücudun ilaca alışması için en az 1 ay gerekli, sonra normale dönüyor uyku

Peki uyanik kaldiginiz zamanlarda halsizlik, dikkat daginikligi falan oluyor mu? Kpssye hazirlaniyorum ve daha az uyumami saglayan ne var diye dusunuyorum. Konuyu gorunce atlayasim geldi hemen yan etkisi nedir falan diye arastirmaya baslayacaktim. :)

hayır dikkat dağınıklığı yapmıyor doktor bana da sınava hazırlandığım için bu ilacı vermişti bu nedenle

X