lustral uykusuzluk yapıyor peki bu geçecek mi?

rain_

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
25 Şubat 2013
123
0
merhaba arkadaşlar gece 2'de uyumuştum 4'te uyandım ve bir gram uykum yok. 5 gündür lustral kullanıyorum her gün istisnasız bi kaç saat uyuyorum(yarım kullandığım günlerde aynıydı). ki ben uykuya doyamayan bir insanım normalde. kullananlar tecrübesini paylaşabilir mi bu belli bir dönemde mi böyle oluyor, geçecekmi ki?

Ben kullandım seneler önce ama sabah alıyordum.Dr a danışırsanız ilacın saatini değiştirebilir.

Son düzenleme:
Peki uyanik kaldiginiz zamanlarda halsizlik, dikkat daginikligi falan oluyor mu? Kpssye hazirlaniyorum ve daha az uyumami saglayan ne var diye dusunuyorum. Konuyu gorunce atlayasim geldi hemen yan etkisi nedir falan diye arastirmaya baslayacaktim. :)

Ben uzun süre kullandım hiçbi zaman uyku yapmamıştı daha da fazla uyumuştum hatta:KK1:
Bence 15 günü tamamlayınca anlaşılır gibi geliyor. Ama vücudun alışana dek bazı haplarda bu olabilir.

Lustral kimisini yataktan çıkarmıyor kimisine nöbet tutturuyor :KK37: sendeki etkisi bu sanırım bırakmadan da geçmez. Yarım almayı dene biraz etkisi olur belki ?:44:

Peki uyanik kaldiginiz zamanlarda halsizlik, dikkat daginikligi falan oluyor mu? Kpssye hazirlaniyorum ve daha az uyumami saglayan ne var diye dusunuyorum. Konuyu gorunce atlayasim geldi hemen yan etkisi nedir falan diye arastirmaya baslayacaktim. :)

Sakın öyle bişeyy yapma, bu ilaçlar dikkat bozukluğu da yapabiliyorr. :KK45:

merhaba arkadaşlar gece 2'de uyumuştum 4'te uyandım ve bir gram uykum yok. 5 gündür lustral kullanıyorum her gün istisnasız bi kaç saat uyuyorum(yarım kullandığım günlerde aynıydı). ki ben uykuya doyamayan bir insanım normalde. kullananlar tecrübesini paylaşabilir mi bu belli bir dönemde mi böyle oluyor, geçecekmi ki?

evet geçiyor :)))

sabah kahvaltıdan sonra al.bir süre böyle cin gibi dolaşabilirsin 1-2 hafta.ondan sonra derin uykular seni bekler.

ayyy çok teşekkür ediyorum içim rahatladı sabredeceğim artık bir süre. bu huzur devam etsinde uyumayıveririm napalım :)

evet geçiyor :)))

sabah kahvaltıdan sonra al.bir süre böyle cin gibi dolaşabilirsin 1-2 hafta.ondan sonra derin uykular seni bekler.

sanırım kişiden kişiye değişiyor. yıllar önce toplamda 3 ay kullanmıştım beni benden almıştı valla. uykusuzluk sebepsiz sinir bozuklukları durduk yere patlamalar hatta kabuslar garip ama gerçek :) bence doktorunla bir görüş

sanırım kişiden kişiye değişiyor. yıllar önce toplamda 3 ay kullanmıştım beni benden almıştı valla. uykusuzluk sebepsiz sinir bozuklukları durduk yere patlamalar hatta kabuslar garip ama gerçek :) bence doktorunla bir görüş

:))) biraz yaşlada ilgili sanırım.öyle rüyaar bende goruyordum ama etkisi uyanınca çok çabuk geçiyordu.ilaç burda da işe yarıyordu :)))

ayyy çok teşekkür ediyorum içim rahatladı sabredeceğim artık bir süre. bu huzur devam etsinde uyumayıveririm napalım :)

ben geçen yıl kpss ye çalışmıştım.gece ya da sabah 4 oluyordu zaman ne çabuk geçmiş diyordum.iyi çalıştırıyordu valla

merhaba arkadaşlar gece 2'de uyumuştum 4'te uyandım ve bir gram uykum yok. 5 gündür lustral kullanıyorum her gün istisnasız bi kaç saat uyuyorum(yarım kullandığım günlerde aynıydı). ki ben uykuya doyamayan bir insanım normalde. kullananlar tecrübesini paylaşabilir mi bu belli bir dönemde mi böyle oluyor, geçecekmi ki?[/QUOT

Bende kullanmıştım Vücudun hapa alışana dengesizlikler olur..Ya çok uyku yapar yada uykusuz bırakır ama bu sorun geçici merak etme vücudun hapa alışsın eski düzenine geri dönersin..Geçmiş olsun :KK34:

Son düzenleme:
:))) biraz yaşlada ilgili sanırım.öyle rüyaar bende goruyordum ama etkisi uyanınca çok çabuk geçiyordu.ilaç burda da işe yarıyordu :)))
haklısın olabilir çok zaman geçti fazla detaylı hatırlamıyorum ama beni alt üst etmişti açıkcası. biri a dese köpürüyodum nerdeyse :) doktorda bırakmamı söylemişti. ben çok kısa bir süre kullandım fakat etki göstermesi için en az 6 ay kullanılması gerekiyormuş.bu tür ilaçlar vücüt kimyasını komple etkiledigi için tamamen doktor kontrolünde kullanılması taraftayım

Son düzenleme:
Lusttal icenler ya cok uyurlar ya da hic uyuyamazlar

Uyuyamamak seni deli ediyordur, ama ilaca sakin ara verme icmeye devam et

Doktoruna soyle, uyuyabilmen icin ilac versin

Ya da sabrederim ben diyorsan sabret 2 hafta :)

Doktor kontrolu ve tavsiyesi olmadan ilac kullanmayin.

Geçici bir yan etki olabilir durumunuzda düzelme olmazsa tekrar danısın doktora

lustralı yeni kullanmaya başladınız sanırım. uyku kaçırdığı için doktorunuz ilacı sabah 8 e alabilir. Çünkü hem akşam hem de sabah kullanılabiliyor. Dikkat dağınıklığı yapmaz. Çünkü genelde çalışan insanlara bu ilaç önerilir. Ancak ilk kullanmaya başladığınızda midenizi ağrıtabilir. Ama bırakmayın, sonra mutlaka alışır vücut. Hatta ileriki aylarda doyma hissinizin azaldığını fark edebilirsiniz. Bu tarz ilaçlar kesinlikle 2 günde etki göstermez, bunu da kesinlikle unutmayınız. En az 1 ay düzenli kullanmak gerekir. Umarım size iyi geçlir. Mutlu ve sğlıklı günler dilerim:)

X