Lumineyes ! (Lazerle Göz Rengi Değiştirme)

Bence değmez sonucta yaşlanınca bunun kataraktı var bilmem nesi var bi hastalık olur bişey cıkar iyice arastırın bikac doktora birden sorun sonunda pişmanlık duymazsınız eminim.

Aslında gözümüze taktığımız lenslerden daha zararsız bir uygulama.Lens direk göz yüzeyinde yabancı bir cisim olduğu için gözü tahriş edip kornea dokusunu inceltiyor,ama lazer sadece göz rengindeki açıyı değiştiriyor,görmede herhangi bir sorun oluşmuyor.

Ben çok araştırdığım için içim rahat bir şekilde söylüyorum ama tabi herkes bu uygulamayı yaptırmadan önce derinlemesine bir araştırmalı,ileride pişman olmamalı.

canım evet çok güzel olurdu cidden. çünkü lenste sağlıksız birşey sonuçta hava almıyor göz.ama yaptırdın sonra ilerde lazerle göz çizdirenlerde bile kör olan var ya kör kaldık ilerde kesin kör kalmayacağımızın garantisini verebiliyorlarmı? biliyormusun? göz bu sonuçta göz gitti herşey bitti

doktorla ben de konuştum kafama yatıyor gibi. ama keşke biraz daha uygun olsa fiyatı . verilmesi çok zor bir karar yine de :26:

Yaptırmadım ama yaptırcam tatlım param birikince.Kör olma tehlikesine gelince evet lazerle göz numarası düzeltilirken böyle bir risk var çünkü direk gözün iç tarafına görme organına lazer ışını tutuluyor ama bu göz rengi değiştirmede kullanılan lazer sadece iris üzerine uygulanıyor,görme merkezine ulaşmıyor bu ışın.Bu nedenle benim içim rahat çünkü çok araştırdım bu konuyu.

ne zamana düşünüyosun canım? kafanda bi tarih var mı az çok?

Şok oldum güzellik için insanların yapamayacağı birşey kalmamış bana hiç güven verici gelmedi , bu ameliyatı olmuş birini görmeden inanmam açıkçası
birde beğenmezsek geri dönüşü olabiliyormu

canım valla ümitlendiriyorsun bizi keşke olanlar çıksa yada daha çok bilgi bulabilsek.bende çok istiyorum

doktorla ben de konuştum kafama yatıyor gibi. ama keşke biraz daha uygun olsa fiyatı . verilmesi çok zor bir karar yine de :26:

ya böyle inananlar çıkınca iyiden iyiye ümitleniyorum toplu gitsek indirim yapsa ama tabiki güvenilir olduğuna ikna olursak. melisin dediğide kafama yattı aslında

ya böyle inananlar çıkınca iyiden iyiye ümitleniyorum toplu gitsek indirim yapsa ama tabiki güvenilir olduğuna ikna olursak. melisin dediğide kafama yattı aslında

doktora ismimi ver tatlım ben konuşuyorum doktorla senin arkadaşların ismini versin dedi indirim yapıcak ona göre.

hayır geri dönüşü yok,doktorun adresini verebilirim o gösterebilir ameliyat olanları.

doktora ismimi ver tatlım ben konuşuyorum doktorla senin arkadaşların ismini versin dedi indirim yapıcak ona göre.

ya melis ümitlendiriyosun bizide ama için ucunda ilerde kör kalmakda var .internette bi yerde adam kendi gözünde denemiş ilk filan diye duydum doğrumu bu sne doktorlar birebir görüştünmü.bide mesela oradan pigmenti kaldırıyor fakat sonra yeniden vücut eski pigmentasyona döndürmüyormu. nasıl renk açıcı kremleri kullanınca renk açılıyor bırakınca eski halini alıyor öyle bir şeyde olabilir

evet canım doktorun kendisi bir gözü üzerinde denedi,ameliyat olmak isteyenlere göstermek için.burada eskiye dönme durumu yok çünkü pigmentler yoğunsa göz kahverengi oluyor pigmentler azsa yeşil-mavi oluyor bu ameliyat pigmentleri azaltıyor.göz de bildiğimiz gibi pigment üretmiyor.yani sonradan eski haline istesek bile dönmez.

Kulağa ürpertici geliyor. Aklıma ilk gelen kör olmak oldu, sakıncalı gibi duruyor:S

melis lazerle göz rengi için bana adres ve tel.yazabilir misin?tşk
yesim67@mynet.com

melis lazerle göz rengi için bana adres ve tel.yazabilir misin?tşk
yesim67@mynet.com

arkadaşlar kaba olmak asla istemem şimdiden alınan olursa özürdilerim sadece yardımcı olmak istiyorum ama allahaşkına derdiniz mi yok sisizn yapılırmı böyle birşey allah vermesin ya kör olursanız. hayatta sağlıktan daha mühim birşey yok bunu sakın unutmayın ve güzellik uğruna bilmediğiniz işlere kalkışmayın. hastanelerde kimlere neler oluyor duyuyor okuyoruz nasıl güvenebiliyorunuz? çok istiyorsanız lens takın. nolur böyle şeylere kalkışmayın. altından kalkamayacağınız pişmanlıklara yol açmayın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…