lüften yardımcı olurmusunuz aynı seyleri yaşayan varmı

mervecelebi

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
18 Nisan 2024
37
0
21
Merhaba 1.5 senedir evliyim evlenmeden 1 2 sene oncesine kadar hep adet goruyodum her ay. Ama evlendigim ay dugünümden 1 2 gün önce adetimin bitmesi gerwkirken adetim kesildi. 1.5 sene hic dogal yolla kendiliginden adet görmedim hic korunmadik. Adet soktürücü sogan suyu kekik cayi gibi seylerle vicudumu rahatlattip adet oluyodum ama hic kendiliginden olamadim 5 doktor 3 hastahane gezdim prolaktin degerim 27 oluyo bazende normal degerine düşuyo ve troit hormonum 4.500 olmasi gerekirken benimki 4.600 degerinde idi ve ikisine de bunlar önemsiz adetide gebeligide etkilemez dediler. Bu ikisi disinda herhangi bir sorunjm yoktu polikistikover mi diye sordugumda oda görünmuyor dediler bir doktoru önerdiler gercekfen cok iyi ilgili bir doktordu ve tecrübeliydi bana son 3 aydir yazz dogum kontrol ilaci verdi adetini düzenlesin diye. 10 eylül son ilacla adet oldum ve 10 eylül ilacim bitti. 17 eÿlüle kadar toplam 7 gün adetim sürdü bu yedi günde ilac korumayı birakirmi bilmiyorum ama 17 sinden sonra gün asiri iliskilerimiz oldu gebelik icin ovulasyon kullandim ama cift cizgi gormedim normalde hep silikti bir iki defa o siliklere nazaran daha koyu silik cizgiler gordum. Herneyse benim dün 7 ekimde adetimin baslamasi gerekiyodu normalde 27 28 gün sürüyodu adet araligim. Ama olmadim bugünde hicbirsey yok. Ufak ufak kasiklarimdaa agrılar oluyo. Suan grip olmusum belki onun piskolojiside olabilir tüm vucudumda agri var ama kasiklarimda bir agri bir gerginlik mi desem kipirdama mi desem birsey var ama adet belirtisi degil. Doktorda bu hafta bekle dedi hafta gel dedi belki gec adet olursun dedi ama bu sekilde hamile kalan varmi ben tekmiyim bilmiyorum ama hic umut edebilecegim birini bulamadim daha hamile olabilirmiyim. Herhangi bir belirti yok sadece kasiklarimdaa ufak agrilar var

X