Lucrin Depot Kullanımı?

seahef

Yeni Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
7 Haziran 2023
2
0
35
Arkadaşlar Merhaba aranıza bir sorumu sormak için katıldım.
5 yıllık evliyim ve 4 yaşında çocuğum var.

Kist, kitle vs sorunlarıyla doktora giderken en bir türlü net çözüm alamadım. Gittiğim bir doktor (özellikle tüp bebek alanında uzman) çikolata kisti olduğunu tespit etti. Depot iğne ve Visianne ilaç yazdı. 1 aylık kullanım sonucu tekrar gideceğim.

Benim sormak istediğim bu iğne ve ilaç doğrudan tüp bebek ile mi alakalı yoksa çikolata kisti için de mi etki eder? Yani bu iğneden sonra illa tüp bebek mi yapmak lazım yoksa yine normal yollarla gebe kalınabilir mi?

Ya da başka açıdan sorayım çikolata kisti olanlar doğal yollarla gebe kalabilir mi aramızda örnek var mı fikir verebilecek. Teşekkürler.

merhaba. ben bu igneyi tup bebek tedavimden once cikolata kistimi baskilamak icin kullandim. nette arastirdigimda ignenin kullanim alaninin genis oldugunu tup bebek tedavisinde menapoz doneminde hatta bir cok kanser turunun tedavisinde erkek hastalarda dahi kullanildigini okudum

merhaba. ben bu igneyi tup bebek tedavimden once cikolata kistimi baskilamak icin kullandim. nette arastirdigimda ignenin kullanim alaninin genis oldugunu tup bebek tedavisinde menapoz doneminde hatta bir cok kanser turunun tedavisinde erkek hastalarda dahi kullanildigini okudum
Anladım o zaman çikolata kisti için vurulabilir. Sizin sonuç ne oldu acaba nasıl netice aldınız çikolata kisti ve benek konusunda?

Merhaba tüp bebek tedavini nasıl gitti peki bende şuan çikolata kistim var lucrin vuruldum tek istediğim sağlıkla evladımı kucağıma almak hamile kalmak transfer günümü bekliyorum

Merhaba bende tup bebek tedavisi onccesi 2 ay kullanacagim lucrini daha sonra tup bebek icin baslanacak.yumurtalariniz bu sekilde kaliteli oldu mu

cikolata kistini baskilamak amaciyla kullandirdi bana snrasinda evet yumurtalar oldu tup bebekte olumlu sonuclandi fakat dusun yasadim 9.haftada devaminda ikinci tedavimde kisa protokolden decam ettik lucrin kullaadan yani. lucrinle olan tedaviye uzun protokol diyolarmis. her hasta kendine ozeldir ama

cikolata kistini baskilamak amaciyla kullandirdi bana snrasinda evet yumurtalar oldu tup bebekte olumlu sonuclandi fakat dusun yasadim 9.haftada devaminda ikinci tedavimde kisa protokolden decam ettik lucrin kullaadan yani. lucrinle olan tedaviye uzun protokol diyolarmis. her hasta kendine ozeldir ama
Sizin adiniza cok sevindim umarim bende de kaliteli yumurta olusabilir.birsey sormak istiyordum lucrin kullaninca cinsel iliski siradinda agri oluyor muydu yanma falan:KK43:

X