Lösemi Teşhisi Konulan Abimiz İçin

@-SnowFlake arkadaşımızın abisine 1.5 ay önce Lösemi teşhisi konulmuş ve çok hızlı ilerliyormuș. Kendisi genç ve çocukları varmış. Rabbim ailesine çocuklarına bağışlasın inşallah.

70.000 adet Necm Suresi 58. Ayeti okuyacağız. Abdestli olmanız şartmıș kızlar. Az çok demeyin el birliğiyle bitirelim lütfen 🤲🏻

Eki Görüntüle 2852246

Sayıdan düşerek ilerleyelim lütfen. Haydi Bismillahirrahmanirrahim

KALAN 70.000
100 aldım Rabbim tez zamanda şifasını versin 😔

KALAN 57.600​

Abdestsiz olduğumu biliyorum canım. Geçen YA ŞAFİ çekiyorlardı. Bende lohusayım dedim. Bir arkadaş çekebilirsin dedi. Bende dedim herhalde bunuda çekebiliyorum diye çektim. ALLAH kabul etsin inşallah
Ayet ya canım şimdi okuduğumuz ama dua yerine geçiyorsa okunabiliyor diye biliyorum da kafa karışıklığı yaratmayayım en iyisi

@-SnowFlake arkadaşımızın abisine 1.5 ay önce Lösemi teşhisi konulmuş ve çok hızlı ilerliyormuș. Kendisi genç ve çocukları varmış. Rabbim ailesine çocuklarına bağışlasın inşallah.

70.000 adet Necm Suresi 58. Ayeti okuyacağız. Abdestli olmanız şartmıș kızlar. Az çok demeyin el birliğiyle bitirelim lütfen 🤲🏻

Eki Görüntüle 2852246

KALAN 70.000
Ben de 50 tane okurum Allah şifa versin ailesine bağışlasın

Abdestsiz olduğumu biliyorum canım. Geçen YA ŞAFİ çekiyorlardı. Bende lohusayım dedim. Bir arkadaş çekebilirsin dedi. Bende dedim herhalde bunuda çekebiliyorum diye çektim. ALLAH kabul etsin inşallah
Canım ben demiştim, 😊
Esma, zikir salavat tarzı seyler adetlıyken veya abdestsızkenn vs okunabılır..
Bazı sureler (fatıha, ıhlas nas Felak) kurandan degılde dua nıyetıyle veya korunmak niyetiylede okunabılır..
Ama suan burdakı çektiğimiz ayet okunmaz.
Dua nıyetıne cekelebılırmi o kısmı bende bilmiyorum ama okunmaz dıye bıliyorum.
Dedıgım gıbı esma zıkır slaavat ve bazı sureler dua nıyetıyle her durum da ozel durumlarda okunabılır

Eki Görüntüle 2852246

KALAN 70.000
1000 tanede ben okurum, Rabbim şifa versin inşallah

@-SnowFlake arkadaşımızın abisine 1.5 ay önce Lösemi teşhisi konulmuş ve çok hızlı ilerliyormuș. Kendisi genç ve çocukları varmış. Rabbim ailesine çocuklarına bağışlasın inşallah. 70.000 adet Necm Suresi 58. Ayeti okuyacağız. Abdestli olmanız şartmıș kızlar. Az çok demeyin el birliğiyle bitirelim lütfen 🤲🏻 Eki Görüntüle 2852246 Sayıdan düşerek ilerleyelim lütfen. Haydi Bismillahirrahmanirrahim KALAN 70.000
@-SnowFlake arkadaşımızın abisine 1.5 ay önce Lösemi teşhisi konulmuş ve çok hızlı ilerliyormuș. Kendisi genç ve çocukları varmış. Rabbim ailesine çocuklarına bağışlasın inşallah. 70.000 adet Necm Suresi 58. Ayeti okuyacağız. Abdestli olmanız şartmıș kızlar. Az çok demeyin el birliğiyle bitirelim lütfen 🤲🏻 Eki Görüntüle 2852246 Sayıdan düşerek ilerleyelim lütfen. Haydi Bismillahirrahmanirrahim KALAN 70.000

X