Göz Makyajı Loreal Miss Manga Maskara

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)

Mascara

like a chalk outline
Kayıtlı Üye
23 Ekim 2009
18.527
3.908
Loreal'in bu rimeli yeni yeni ülkemizde raflarda yerini almaya başladı arkadaşlar
Kabının renkleri o kadar hoş ki vuruldum resmen
Watsons ve gratis'in anneler günü indiriminde kapacağım bir tane
Almayı düşünenler yada deneyenler varsa yorum yapabilir mii

siyahtan başka turkuaz ve mor olmak üzere iki rengi daha varmış

Lacivert olsa deneyebilirdim ama turkuaz ve mor tercih ediceğimi hiç sanmıyorum ama çok koyu bi lacivert çok hoş duruyo

pastelin dışı turuncu renkli bir rimeli var
tam istediğin gibi bir lacivert
onu tavsiye edebilirim sana

Denmek lazım akşamı bekleyemdim bana rimel önersene paraya kıyıp. Mac ya da lancome mu alsam. Yoksa 20-30 bişi mi bulsam. Kirpiklerim uzuna yakın. Akmasın kokmasın topaklama yapmasın yeter. Lancome doll baby diye mi ne maskarısı var çok sevdim arkadaştan denedim ama 80 den düşük bulamıyorım

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

şu an babydoll kullanıyorum gerçekten harika bir rimel topak topak yapmadan kıvırıyor dolgunlaştırıyor
ben kofre şeklinde 75e almıştım. içinde ufak göz kalemi ve makyaj temizleyicisi vardı.
mac rimellerini hiç kullanmadım bilmiyorum ama eğer rimele ayıracak çok bütçem varsa gider lancome alırım
uygun bütçelilerden de en çok max factor false lash effecti begeniyorum.annem bile kirpklerine naptın aralarına ek mi taktın yoksa demişti düşün yani

Son düzenleme:
Loreal'in rimelleri beni çok korkutuyorr. Volume million lashes olan kirpiklerimi çok yapıştırmıştı.
Geçen gün bunu rafta gördüm çok merak ettim ama korkumdan almadan çıktım:)

gratiste 29.90 fiyatı vardı kızlar
watsonsta da aynıdır büyük ihtimal
fırçası hoşuma gitti mutlaka alacağım

O zaman almak lazım dışarda yemek yemesem neler neler al ırım da

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Maybelline flared çok harika hem uzatıyor hem dolgunlastiriyor, su an loreal Butterfly kullanıyorum hiç hacim vermiyor ama tek tek ayırıyor,önceden kullandığım hatta bugüne kadar kullandığım en iyi rimel olan deborah absolutevolume'a loreal mangayi indirimde değişir miyim bilmiyorum aklımı çok karistridiniz :))) bu arada yabancı blogları okudum çok yapıştırıyor diyorlar manga için amaa çok Şirin görünüyor

evet bende okudum. uzatması çok iyiymiş ama yapıştırıyormuş kirpikleri
ambalajı çok çekici gerçekten

evet bende okudum. uzatması çok iyiymiş ama yapıştırıyormuş kirpikleri
ambalajı çok çekici gerçekten

canım ben geçen kadınlar günü indiriminden true mate pudra aaldım çok beğendim..çok hafif bir pudra..bu defada yadığın rimeli alayım..birde lorealin dudak lalemini almıştım indirimden..kaş kalemide alıcam..

loreal'in çoğu ürününü bende begeniyorum
bende bu indirimde sadece bir rimel alma hakkı verdm kendime

loreal'in çoğu ürününü bende begeniyorum
bende bu indirimde sadece bir rimel alma hakkı verdm kendime

canım öğrencisin sanırım değilmi..ben öğrenciyken flormar yada pastel kullanabiliyordum,loreal çok lüx geliyordu..şimdide yaşımız biraz geçti bunları alabiliyoruz

canım öğrencisin sanırım değilmi..ben öğrenciyken flormar yada pastel kullanabiliyordum,loreal çok lüx geliyordu..şimdide yaşımız biraz geçti bunları alabiliyoruz

öğrenciyim evet
ama rimel fala söz konusu olunca dayanamıyorum.sonra bütün bir ay aç geziyorum

Son düzenleme:

öğrenciyim evet
ama rimel fala söz konusu olunca dayanamıyorum.sonra bütün bir ay aç geziyorum

Aynı ben kozmetik, parfüm deyince dayanamayıp kıyıyorum en lüksüne bile.
Sonra bütün ay yemek parası hesaplama derdi

bu rimeli bende merak ettim şimdi aldırcaksınız banada

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…