Göz Makyajı loreal lash Architect kullanan var mı mıllet

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)
böyle bi konu vardı canım orda herkes çok beğenmiş bende yarın almayı dşünüyorum dışarı çıkıp alırsam yorum yaparım

maltepede oturuyorum ben buradaki migrosta %30 indirim vardı loreal ürünlerinde migroslara bakın isterseniz
tabi daha çok indirim olan bi yer biliyorsanız bana da söyleyinn

böyle bi konu vardı canım orda herkes çok beğenmiş bende yarın almayı dşünüyorum dışarı çıkıp alırsam yorum yaparım

cnm ben yenı uyeyım de gormedım sanırım:) bu arada alıp kullandıgın zamankı memnunıyetını sıkayetını falan yazarsan cok memnun olurum .) benım kırpıklerımın boyu da gurlugu de normal ama daha guzel gosterıslı olasını ıstıyorum gur vu daha uzun gosterıyosa hıc dusunmeden alcam :)

bugün aldım sonunda rimelimi :)

bu lorealin indirimi heryerde var sanırım ben 32 liraya aldm normalde 40 küsürdü :) yorumlarıma gelecek olursak kirpklerimi tek tek ayırdı topaklama olmadı kıvırma konusunda pek bişi söyleyemicem ben çok farketmedim. ama uzatp dolgunlaştrması çok hoşuma gitti önceki rimelim maybelline sarı olandı o topaklanma ypıyordu. bu rimel topaklanmadan dolgunlaştrdı. kısacası çok beğendim bitince tkrar almayı dşündüğüm ender rimellerden biri oldu
bu arada ben gece siyahı olanından aldım. satıcı bu daha yoğun bi siyahlık sağlıyor dedi.

ya senın adına sevınıdım :) aynen ben de gece sıyahını ıstıyorum bakalım once su rımelım bı bıtsın bı daha asla avonun rımellerı almıcam kımseyede tavsıye etmem .( pekı gozle gorulur bı dolgunluk uzmamı oldu yoksa az mı

ya oldu canım kardeşime sordum o da farketti eski rimeline göre bu daha belirgin yaptı kirpklerini dedi.ama bnm kirpklerim zaten çok kısa ve az değil yani.sende söylemşssn zaten seninkilerde çok kısa ve az değilmiş o yzden sende de güzel durur dye dşünüyorum. bide tek kat değilde bi kaç kat srmek grekiyor.

bnde avonun rimellerini hiç beğenmiyorum hemen kuruyor topak topak oluyor.

aynen ole avonunukılerı ıkı uc kat suruyorum acyıp tpoklanma oluyo bı de ben en kotusunu almısım sanırım e 6 tlıkle 40 tllık rımel bır olurmu hıc:) aynen benım de normal kırpıklerım hele gozlugu cıkarım daha rahat surcem kat kat surunce gozluge degıyo ucları ve gozlerımı ac kapat bozuluyo ınıyo kırpıkler .)

Kıvırma yapmıyor mu? Benim kirpiklerim çok düz ve kısa. İndirimdeyse ona göre aliyim. Kıvırıyor mu?

Kıvırma yapmıyor mu? Benim kirpiklerim çok düz ve kısa. İndirimdeyse ona göre aliyim. Kıvırıyor mu?

cnm sen kırpıklerıne rımelle zık zak cızerek kıvırabılırsın artı cok kısaysa hınt yagı sur derım ben 15 gundur suruyorum hıc fark goremıyodum dun gordum rımel surunce cıdden uzadı :)

çok başarılı bir rimel. loreal voluminous million lashes da öneririm

sagol cnm ama bana gore su an ıcın pahalı 30 lıraya henuz vermem vala cunku hıc loreal kullanmadım hep avon kullandım ve ıgren gercekten ben bı arkadas yazmıstı mabellıne nın 16 ya varmıs rımelı ondan almak ıstıyorum bı bıtsın de lanet avon :)

o zaman sana Maybelline Colossal Volume yada One by One öneririm.

cnm pekı bunun dıs kabı ne renk :) bı de ben uzunluk onemlı degılde kırpıklerımı ayırsın dolgun gostersın ıstıyorum kırpıklerım cılız benım bıraz

colossal volume sarı kapağında leopar benekleri var, one by one pembe. colossal kıvırıp dolgunlaştırır, one by one ayırır tek tek ve dolgunlaştırır

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…