Loreal Allık

opheliaaa

mademoiselle
Kayıtlı Üye
8 Ekim 2008
436
2
arkadaşlar loreal allık kullananlar tavsiye eder mi loreali.memnunlar mı acaba? hafif pırıltılımı yoksa mat mı merak ediyorum. alıcam ama kararsızım da.

ben kullanıyorum canım. çok güzel. 154 nosu blush delicieux yazıyor. mat ama rengi çok hoş. her makyaja yakışıyor. bir bak derim. a.s.

banada loreal`in 151 vieux rose alligi hediye geldi, mat duruyor hafif seftalimsi, pek kullanmiyorum ama güzel tavsyie ederim

loreal allık kesınlıkle tavsıye ederım. tek kullandıgım allık dıyebılırım.

ben kesnlikle tavsiye ediorum çok hoş ve tenle çok güsel bütünleşiyor ben loreal blush delicieux seftali rengnde olanı kullanıoruma.s.

bnde kullanıorum şeftali rengi ama geçen gn yere düştü kıırıldı şmdi tozlarından faydalanıorum yenisini alana kadr.
anneler gününü bekliorum inşallah gene indirim olur beyu allık denicem bu defa

114 numaralı olanını kullanıyorum çok memnunum fiyatı32 lira ykm den aldım

kızlar bende 04 dünü aldım nerdeyse biritor bile ben çok memnun kaldım soranlar bile oluyor markasını. pembe renkte.

Ben Lorealin allıklarından çook memnunum.O yüzden her indirim fırsatında farklı bi rengini edinmeye çalışıorum.Bunlar benimkiler,sırasıyla 04 , 02, 157 ve 08 numaraları.Görüldüğü gibi en çok 157 yi kullanmışım.Çok hoş bi şeftali tonu ve yazın gerçekten süper oluo tavsiye ediorum.ılk foto acemiliğime denk geldi renkler biraz koyu çıkmış malum hava kapalı, ikinci foto flaşlı ve daha büyük oldu.

Sölemeden geçemiycem berylla seni çok kıskandım.Çünkü ben ne zamandır 114 fresh papayı arıyorum.Ama kaldırıldığı için bulamıorum hiçbiyerde.Hayatımın allığıdır kendisi.Bu kadar tatlı bi renk daha göremedim henüz:umursamaz:

Son düzenleme:
ikinci sıradaki 02 miya canım çok tatlıymış. ben 04 kullanıyorum şimdi ama sanki 02 daha şekermiş. burda loreal bulamıyorum ben. sevgilim alıcak ona göre belki 02 aldırabilirim fotoların çok yardımcı oldu çok sağol kuşum. biraz 04 ve 02 arasındaki farktan bahsedermisin. yanakta duruşu koyuluğu rengi falan . öptüm.

Cicim şöle anlatmaya çalışim.Ben en çok 157 ve 02 yi kullanıyorum.Diğerleri bazen aklıma bile gelmio.02 şepşeker bir pembe.Olağanüstü güzel bi pırıltısı var.Pembiş harika yanaklar yaratıo bana göre.04 de pembe-kahve karışımı gibi gelio bana.Onuda çok beğenerek almıştım aslında yanakta o daha doğal duruyo yazın yanınca.Ama 02 daha lolita havasında.Yani bitince 02yi bi daha alırım ama 04 ü almam diyim sen anla şeker.

114 nolu allığı ykmdearadım yok kaldırıldı dediler bu doğrumu rengi süper ama bulamıyorummafoldumben

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…