long beach aqualand resort hakkında bilgi!!!...

AquaBarbie

change your my life!!!
Kayıtlı Üye
6 Kasım 2008
4.458
4
36
selamlar, kuşadasında " long beach aqualand resort " otel var. ilk defa gördüm nette ve bittim. süper bir otel. ama her sitede fiyatı farklı. ve direk rezarvasyon yapamıyorum. bana yardımcı olurmusunuz??:Saruboceq:

Son düzenleme:
anlaşılan kimsenin bilgisi yok bu otel hakkında.
peki bir otel için daha bilgilenmek istiyorum. otelin adı " turan princes world " bize bir arkadaş tavsiye etti ama. otel hakkında biraz daha bilgi edinmek istiyorum. yardımcı olursanız< sevinirim bu sefer!!!...

Son düzenleme:
long beach aqualand resort netten sürekli bende araştırıyorum.çok güzel gözüküyor.
ama kararsızım.kuşadası iyi değil diyenler oluyo kafam karıştı

long beach aqualand tavsiyesi:
odalar otel odası değil bungalow
odalarda klima yok
denize mesafe uzak biraz tepede kalıyor
görünüşe aldanıp çok fazla bişey beklemeyin. oraya giden yada bilen birilerinden tavsiye alın tatiliniz berbat olmasın

çok teşekkür ederim hayatım. bende çok kararsız kaldım zaten 2. oyeli değerlendireceğiz büyük ihtimal:))

cnm bende long beach ı tavsıye etmem.aqua parkı falan öle cok basıt adaland la falanbır tutulmaz kesınlıkle.benımde tavsıyem charısma otel.ve mutlaka bıgun adalanda gıtmenız

Bizim yazligin yan tarafi ,evler bungalow gördügüm kadariyla,aquaparki var otelin yaninda müsteri giris fiyati ile ada sakinleri fiyati farkli dikkatli ol.Gece gec vakite kadar müzik caldiklari ve bizi uyutmadiklari icin ben long beach i sevmiyrum...Sahil sitelerinin denizi kumluk fakat hergün dalgalardan dayak yemek istersen git derim...düzenli dalgasi olan bir deniz ama keyifli ve eylenceli...Kusadasini cok seviyorum

kıss çok güldüm yaaaaa. sevdin mi ,yerdin mi belli değil...
canım biz manavgata gittik, selge beach resort otele.çok memnun kaldık. ama sahilini hiç beğenmedim ben. kaya dökmüşler sanıırm sahile. ayağını bir atıyorsun derin mi derin boyunu geçiyor. bir atıyorsun kayadasın bacağını vurup vanını yakıyor. hiç giremedik doğru dürüst denize yaaaaa.öle havuzda yüzdük ama havuzda havuzdu hani kocaman:))) ayrıca çokta eğlendik. seneye artık bakarız başka bir yere:))

Selge beache bizde gitmiştik evet çok çok güzel bi yer..kuşadası long beache kesinlikle gitmeyin derim.bende fotolarından dolayı aldanmıştım..tesis çok kötü..klima yok odalarda..tv dede 2-3 kanal gösteriyo..tabiikide animasyon disko filanda yok..özellikle çalışanlar ve yemekler iğrennnçççççççççç...çalışanlar doğu kökenli ve kesinlikle bu işlerde olmaması gereken insanlar..tek iyi yanı denizin güzel olması ve havuzda fena değil..gidipte sakın bizim gibi kaçmayın ordan..paranıza yazık derim..

Ay napim ya kusadali lduk artik seviyorum ama yeriyorumda sanki baska yer yokmus gibi dunyada hersene ordayiz.nebilim yaa.Su andada özledim aslinda sahilde olmak vardi simdi.
Tatilinin iyi gecmesine sevindim canim iyice enerji depolamisindir ne guzel.Denizin yeri ayri yinede dimi

sier canım senin adına üzüldüm. bende otelin fotolarına aldanmıştım yaaaaaa.iyikide hemen satın almamışım oteli. yoksa benim kociş burnumdan getirirdi. kırk yıl başıma kakardı valla...ama selge çok hoşbirotel birde şu plajına çare bulsalar bir an önce:KK43:((

ilenia canım sende artık yazlığını 2. evin olarak kabul etmişsin canım. her ne kadar başka yerler görmek istesende. özlediğini itiraf ediyorsun. valla biz tatilden dönerken eşim isyan etti valla şimdi ne güzel yüzüyorduk başlıycamm işine gücüne diye. ama iş güç beklemez:KK43:((
valla iyi eğlendik ama kızım bayağı bir bunalattı bizi allahtanotelin mini klubu vardı da biraz nefes aldık. ama gece diskoya falan gidemedik yawwwwwww... çocuklu tatil zor oluyorrr, bunu bilir bunu sölerim:)))

Kiz yazlik bizim degüüüllll,kiraliyoz biz.Benim olsa haklisin her sene ayni yerden kiraliyoz kiziyoz ama yine ayni yere gidiyoz.Bilmiyoruzki farkli bir yer bilen varsa sölesin .Annemler izmirde oturuyor napalim iste ablamda bende uzaktayiz bizler kocalarimizla otelde zati tatil yapiyoruz mesele ANACIGIMLA BABACIGIMLA bir arada tatil yapmak yani.Onlar mutlu olsun torun torba bir arada olalim yeter diyorlar.Bu sene cesme altindan kiraliyalim dedik beceremedik yine tanimadigimiz yerden cesaret edemedik.Kus adasini artik avcumuzun ici gibi biliyoruz.13 kisiye kim ev verirkikaydirigubbakcemile

allah iyiliğini vermesin emi. ne güldüm yaaaaaa. kim 13 kişşiye ev verir he hahay:))))
aslında en iyisini yapıyorsunuz ama hep aynı yerde kabak tadı verir yaaaa. en kısa zamanda başka yerlerede gitmeniz dileğiyle canım muccuxs:))))

bilmeyen gitmeyen arkadaşlar yanlış yönlendiriyo,bungolowlarda var normal odalarda var,aquası havuzu güzel,ama günlük turlar düzenlendiği için kalabalık oluyo,odaların önünde küçük bi havuz daha var.yemekleri açık büfe ama,öle büyük otellerdeki gibi değil,2-3 çeşit ana yemek oluyo,onuda aşçı veriyo sen alamıyosun,ben gittiğimde deniz çok kötüydü,yosun doluydu,akşam yemeğinden sonra aktivite fln yok,denize 0 ayrıca,uzak diyen arkadaşım başka bi otelle karıştırıyo sanırım,buzamana kadar kuşadasında tatil yapmış biri olarak ilk defa bodruma gittim,ve ndn bu zamana kadar gitmedim die üzüldüm,bodrum gerçekten süper,denizi mükemmel

arkadaşlar kuş adasındaki otellerin 5 yıldız standardı ile antalya v.b. deki otellerin 5 yıldız standardı arasında dağlar kadar fark var.ben izmirde olmama rağmen kuşadası çeşmeyi düşünmüyorum tatil için..

hazır yazmışken eylül ayında güneyde denize girilebilecek neresi vardır..

similla canım çok teşekkür ederim verdiğin bilgiler için.

yettimgari canım sana alanya taraflarını öneririm. nemli olduğu için fazla soğuk hissetmezsin. ama antalya taraflarında rüzgar estiğinde üşürsün:KK43:((
nacizane fikrim bu. ama tüm akdenizi öneririm bana kalırsa:)))

X