Makyaj Ürünleri lolavinia 'nın Makyaj Ürünleri * RESİMLİ

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
canım topiğin hayırlı olsun:KK71:sana bir sorum olacak loreal in rimelinden memnun musun?

Son düzenleme:
canım topiğin hayırlı olsun:KK71:sana bir sorum olacak loreal in rimelinden memnun musun?

Teşekkür ederim canım:) Lorealin rimelini şiddetle tavsiye ederim, özellikle kirpiklerinin dolgun olmadığından şikayetçi olan kızlara :) Gerçekten verdiğiniz paraya değiyor

slm cnm mac eyelineri ne kadara aldın, bde bronz fondotenin süpermişşş :KK12: ya bide mac ürünlerini nerde bulabilirim sanırım boynerlerde yok

slm cnm mac eyelineri ne kadara aldın, bde bronz fondotenin süpermişşş :KK12: ya bide mac ürünlerini nerde bulabilirim sanırım boynerlerde yok

Mac ürünlerini arkadaşım satıyor, ondan alıyorum genelde ama Mac'in kendi mağazalarında bulabilirsin canım. Taksimde var mesela MAC. Eyeliner set içinden çıktı canım, setide 100 tlye almştm

bi makyöz olarak kesinlikle MAC öneririm hepinize.özelliklede tv,gece makyajları içinse KRYOLAN öneririm.biraz tuzlu olsada fiyatı renkleri süper süper.:KK9:

bi makyöz olarak kesinlikle MAC öneririm hepinize.özelliklede tv,gece makyajları içinse KRYOLAN öneririm.biraz tuzlu olsada fiyatı renkleri süper süper.:KK9:

Genelde MAC ve Make-Up Studio ürünleri kullanıyorum ben. Make-Up Studio ürünleri hem kryolandan daha ucuz hem de daha kaliteli arkadaşlar

Bugün aldıklarım:

$IMG_7623.jpg $IMG_7624.jpg $IMG_7630.jpg

Make Up Studio Shiny Effects Antrazite Toz Far

ve

Make up Studio pembe allık:)

Pembe allık MAC'in bu renginin aynısı, far da böyle parlıyor sabah:)

$glossy eye shadow.jpg $mac_herbloomingcheek001.jpg $webshop_showimage.asp.jpg $webshop_showimage.asp26.jpg

Son düzenleme:
X