Makyaj Ürünleri lolavinia 'nın Makyaj Ürünleri * RESİMLİ

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

lolavinia

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
17 Haziran 2011
443
3
Bunlar da benim kozmetik ürünlerim:) Tüm ürünlerimden 1 adette fazladan alıyorumki blogumda sergileyeyim:)

Fotoğrafları büyütmek için üzerlerine tık tık!

Bugün aldığım MAC Holiday 2010 Koleksiyonu
Toplam 5 adet ürün içeriyor
1)MAC Tartan Tale Koleksiyonu Makyaj Çantası
2)MAC Zoomlash Zoomblack Maskara
3)MAC Fluid Liner Jel Eyeliner * VIOLET
4)MAC 209se Eyeliner Fırçası
5)MAC Pigment Far * VIOLET
$IMG_7508.jpg $IMG_7515.jpg $IMG_7517.jpg $IMG_7519.jpg
$IMG_7520.jpg $IMG_7521.jpg $IMG_7525.jpg $IMG_7528.jpg

Son düzenleme:
Harika bir far:)

Eklentiler

• $IMG_7545.jpg
    $IMG_7545.jpg
    35,3 KB · Görüntüleme: 109
  • $IMG_7548.jpg
    $IMG_7548.jpg
    50,8 KB · Görüntüleme: 113
  • $bobbibrown_blackglitter001.jpg
    $bobbibrown_blackglitter001.jpg
    173,3 KB · Görüntüleme: 101
  • $bobbibrown_blackglitter003.jpg
    $bobbibrown_blackglitter003.jpg
    80,6 KB · Görüntüleme: 101
  • $bobbibrown_blackglitter004.jpg
    $bobbibrown_blackglitter004.jpg
    105,8 KB · Görüntüleme: 109
  • $bobbibrown_blackglitter005.jpg
    $bobbibrown_blackglitter005.jpg
    124 KB · Görüntüleme: 123
  • $bobbibrown_blackglitter006.jpg
    $bobbibrown_blackglitter006.jpg
    62,3 KB · Görüntüleme: 93
  • $bobbibrown_blackglitter007.jpg
    $bobbibrown_blackglitter007.jpg
    223 KB · Görüntüleme: 81
Son düzenleme:
MAKE-UP STUDIO Shimmer Fondöten * BRONZE

Fotoğrafları büyütmek için üzerlerine tık tık!

$IMG_7530.jpg $IMG_7535.jpg $IMG_7539.jpg

Son düzenleme:
$IMG_6586.jpg $IMG_6587.jpg $IMG_6589.jpg $ProLongwearLipCreme-GoodToGo-300.jpg

MAC Lipcreme - Good to go (harika bir renk, özellikle bu senenin modası turuncu, herkes bu renkten edinmeli:)
MAC Takma Kirpik, 41 Numara (inanılmaz doğal duruyor)
MAC Far (NEHRU) Malesef eve geldiğimde pişman olduğum bir renk :KK43: Aslında rengi güzel ama yoğun durmuyor, sadece dumanlı makyaj için uygun

$IMG_660025.jpg

Bunlarda Make-Up Studio Farlarımdan en son aldıklarım, ruj ve ince smudger fırçası çok başarılı, Kirpiğine doğal diyemicem :) Aşırı uzun ama seviyorum

Son düzenleme:
$IMG_6611.jpg $IMG_660126.jpg $IMG_660215.jpg $IMG_662556596.JPG $IMG_6838144.jpg

Sephora parlatıcı favorim:) Şu günlerde dudağımdan hiç eksik olmuyor kendileri.
Make-up studio koleksiyonuma 6-7 parça daha eklendi, yakında onların fotoğraflarını da eklerim

$IMG_7395.jpg $IMG_7402.jpg $IMG_7403.jpg

İşte bu da makyaj malzemelerimi koyduğum masam:)

Son düzenleme:
canım maşallah:nazar::nazar: hepsi harika, bayıldım, bir sùrù takma kirpik gördüm bende çok seviyorum ama takmaktan bi haberim yapıştıramıyorum bi türlü ugraşmaktan hırpalanıyo ve çöp oluyo, varmı bunun bi taktiği

Son düzenleme:
canım maşallah:nazar::nazar: hepsi harika, bayıldım, bir sùrù takma kirpik gördüm bende çok seviyorum ama takmaktan bi haberim yapıştıramıyorum bi türlü ugraşmaktan hırpalanıyo ve çöp oluyo, varmı bunun bi taktiği

Valla önceleri öyleydi benim de.. Öncelikle yapıştırıcının kalitesi çok önemli, iş orta bitiyo birazda.. Mesela bu kirpiklerin içinden çıkan yapıştırıcılar çok kötü oluyor. Gidip mağazadan ayrı bir yapıştırıcı alıyorum, özellikle make-up studionun yapıştırıcısı çok iyi. Kirpiğe yapıştırıcıyı sürdükten sonra, önce orta kısmını kirpik dibine bastırarak takıyorsun sonra elini hiç kaldırmadan sağa sola sürerek diğer yanlarını da yapıştırıyorsun, bi 10 saniye kadar daha sağa sola sürüyorsun elini. Akşama kadar çıkmıyo :))

ooo masalllah sende ben gıbısn ama benım bukadr yok hepsıde bırbırınden sırıncık senın kardesın varmı:KK70: yoks aodana ve makyaj malzemelrın parfumleırne ortak kardes olabılırım:KK70: :kk77:

ooooooooo bebegim masallh ne kadar cok makeup malzemen varmis. kiz bunlarla makyaj butiyi bile acilir. Gel sen sunu kardes-kardes ikiye bolelim. ne dersin? arada ugulamali resimler de koyarsan cok guzel olur bence. bu arada bloguna da goz attim , gozlerinin rengimi oyle, yoksa lens mi takiyorsun?

ooooooooo bebegim masallh ne kadar cok makeup malzemen varmis. kiz bunlarla makyaj butiyi bile acilir. Gel sen sunu kardes-kardes ikiye bolelim. ne dersin? arada ugulamali resimler de koyarsan cok guzel olur bence. bu arada bloguna da goz attim , gozlerinin rengimi oyle, yoksa lens mi takiyorsun?

:d canım arkadasın yerıne ben verım sana cevap bakdım bloguna evet lens bellı oluyor zaten kenarlardan :KK70: lensın cızgısı

kız maaşallah bu ne kadar eşya böyle. sen baya tedbirlisin. ülke krize girse bunlarla bir ömür yetinirsin

X