Lohusalik sonrasıiii yardimmm

fatmanurktmn61

Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
22 Aralık 2023
125
5
24
Lohusaliktan sonra ilişkiye girmek için 40 günmü beklemek gerek kanama bitene kadarmı benim kanamam 1 gün oluyo arada olmuyor şaşırdım

Lohusaliktan sonra ilişkiye girmek için 40 günmü beklemek gerek kanama bitene kadarmı benim kanamam 1 gün oluyo arada olmuyor şaşırdım
Kanamanın bittiiğini düşünüyorsan 2-3 gün takip et kahverengi akıntında baya azalır sonrasında enfeksiyon riskine karşı korunarak deneyebilirsiniz ama doktorlar yine de 6 haftadan önce pek tavsiye etmiyor benim 23. Gün bitmişti kanamam

Bitti 44. Gündeyim adet oldum sanırım az az ara ara oluyo simdi kanamam

40 gün beklemek lazım tabi ki. Rahmin kendini toparlaması için. Sezeryan doğumda kanama falan yoksa daha erken deniyor ama ben 40 gün bekliyorum.
Eğer bitmişse ilişki yaşayabilirsiniz. Kanamanız yoksa kanama var mı diye düşünmek mantıksız. Ne zaman olacağını bilmiyorsunuz çünkü.

Bende sezeryan yaptim basta olmadi cok ama ortalarda saf kan akti pihtili pihtili teşekkür ederim cevaplarınız için

Bende sezeryan yaptim basta olmadi cok ama ortalarda saf kan akti pihtili pihtili teşekkür ederim cevaplarınız için
Rica ederim. Normaldir bende de oldu o. Ben de 44 günlüğüm daha. Neyse genelde hep 40tan sonra erken adet olurum. Düzenli başlar. Dün kontrole gittim doktoruma. Her şey güzel rahim çok ince adet görmezsin dedi. Ama korunun falan yine de ne olur ne olmaz dedi. Bizi bilgilendirirdi tekrar sağolsun.
Siz de 40 kontrolüne gitmediniz mi? Gidince bilgilendiriyor aslında.

Yani canını sıkmak istemem ama 60-70 güne kadar adet olan varmış benimde okuduğum ama uzmanlar 50. Gün kanama devam ediyorsa kontrol edilmeli diyor istersen bi doktoruna veya sağlık ocağında ebene bi sor
Sordum kanaman
Gitmedim korktum birazcik doğum sirasinda fazla muayne ettiler yilrattilar beni daha kaldiramam alttan muayne ederse falan

Sordum kanaman

Gitmedim korktum birazcik doğum sirasinda fazla muayne ettiler yilrattilar beni daha kaldiramam alttan muayne ederse falan
Alttan etmiyorlar. Benim tüm kırk kontrolümde doktorum hep karnımdan ultrasonla baktı. Sizin de öyle olur diye düşünüyorum ama her doktor da bir değil maalesef

Sizinde bebeğiniz var benimki emiyo emiyo sonra çekiliyo memeden doyduğu içinmi acaba

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…