lohusalık deyip geçmeyin arkadaşlar!!!!!!!!!

renkli35

Guru
Kayıtlı Üye
20 Nisan 2008
455
66
selam arkadaşlar. lohusa hastalığı diye bir hastalık varmış, bana hep söylemişlerdi ama ben inanmamıştım, güldüm geçtim. dün görümcemdeydim canım bişi istedi yemedim, nolcak dedim kendi kendime ama, aradan yarım saat geçti, gögsüm sızlamaya başladı,bir saat sonra falan ateşim 39.7 oldu, bu arada gögsümde sızımsızım sızlıyo. soluğu hemen acilde aldık tabi, doktorlar mastik dedi, şimdi ateşim düştü ama hala gögsüm sızlıyo, aman kendinize çok dikkat edin, benim yaşadığımı yaşamayın.

gecmis olsun cnm benimde 5 günüm var losaligimin bitmesine
canim asiri tatli cekiyor deli gibi evde tatli cikolata ariyorum yemezsek simdi bu hastaligami yakalaniriz
cocuksu bi soru oldu amaaaa merak ettim :eek:

gecmis olsun cnm benimde 5 günüm var losaligimin bitmesine
canim asiri tatli cekiyor deli gibi evde tatli cikolata ariyorum yemezsek simdi bu hastaligami yakalaniriz
cocuksu bi soru oldu amaaaa merak ettim :eek:

canın ne çekiyosa ye tatlım, aklından ne geçiyorsa, ne olur ne olmaz

geçmiş olsun canım
insan bazı şeyleri ancak kendinde görünce inanıyor öncesinde hikaye geliyor
neyseki atlatmışsın

Evet aynı durumu bende yaşadım canım kek istemişti umursamadım. Sonra göğsüm şişti ateşim benimde yükseldi Gece yarıs kayınvaldem kalktı yaptı yiyince rahatladım canınız ne isterse mutlaka yiyin. Birde stressiz geçirin ben çok sıkıntılar geçirdiğim için şimdi birden titreme giriyor zorla kendime geliyorum. Doktora gitmeyi düşünüyorum.

dilekyazar canim cok gecmis olsun
zor olsada hicbirseyi hickimseyi takmamaya stresse girmemeye calis cnm
söyle bana kim stress yapiyor gelip kiziyim ona ...hic bisey sagligindan önemli degil kendine dikkat et cnm
öptük oglumla sizi Şeniz

kızlar ben de titreme nobetlerı ve ateşlenme yaşadım ama canımın istediğini yememekle ne alakası var :) benım bıldıgım ve doktorun soyledıgı gogsum yeterınce boşalmadıgı için sut kanalları tıkanıyor. sebep bu. ben zaten canım ne çekerse yıyorum. antıbıyotık kullandım geçti.

X