Doğuma Hazırlık lohusa pijaması hakkında

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....

pembepanjurluev

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
8 Ocak 2012
7
0
Kızlar merhaba ayyıldızda şöyle bi bakınıyım dedim ama fiyatlar ateş pahasıyıdı güzel olsun kaliteli olsun diye alıcaktım ama S bedeni bile bana çok büyük olmadı :KK43: markamilden bi kaç model beğendim ama nasıl site bilmiyorum aranızda daha önce alışveriş yapan var mı?

tozlunun gecelikleri hem hesaplı hem de kaliteli tatlım 3lü takımı 60 tl idi en son kampanya vardı hala devam mı bilmiyorum. ben iki takım aldım tozludan çok da memnun kaldım sen de bakabilirsin istersen.

Gecelik pijama cok da dar olmazki...sonucta icinde rahat olmanız önemli.heleki lohusa pijamasında...biraz büyük olsun daha rahat edersiniz.

Bende lohusa takımlarını bayagı araştırdım netten almak istemedim... hem kumaşını bilmiyorum hemde olmayabilir diye..kadıkoyde halitağadaki gecelikçilere baktım biyrrde fiyatlar uçuktu bi yerde uygundu takımlar indirim vardı.loyada ki modellere baktım güzeldi ama pijamasepetindeki modeller 20tl kadar pahalıydı kompedanda da modeller vardı süper olmasada uygundu sabahlıklı pijama takımı 50tlydi.ama ben seçimini optimum pop&pinkten yaptım bir bu kısa kolluyu 35 tlye ,birde aynısının uzun kollusunu 60a aldım.yanlız kumaşları baktıgım diğer yerlere göre yumuşacıktı o yuzden burdan aldım.sadece bir pijama takımı almam kaldı.
image.png

X