@Lna16 arkadasimiz vefat eden annesi Sevgi teyzemize TEVHID okuyoruz ..

Kızım durmuyor şimdilik 500 aldım. Okuyabilirsem devam ederim

KALAN 2.500
Ben aldım kalanı

RABBIM kabul etsin Sevgi teyzemizin ilk gecesini ve her gecesini kolay getirsin Rabbim yattığı yeri nur gidecegi yeri cennet eylesin

Lna16 canım bitanem Rabbim sana da serinlik versin Basın sağolsun bol sabırlar versin

❣❣❣

Okuyan bütün arkadaşlardan Allah razı olsun Rabbim sizinde ölmuslerinize rahmetler yagdirsin ❣❣❣

Kuzum ben de almaya gelmiştim sen almışsın Allah kabul etsin mekanı cennet olsun

Canım parem Allah razı olsun çok güzel düşündünüz Rabbim okunan kelime-i tevhitleri Yasin Şeriflerini kabul etsiinn
Mekanını cennet etsin Linoşuma ailesine güç versin

Okuyan bütün arkadaşlardan Allah razı olsun.Mesajımızı Selişe ilettim. bir nebze de olsa kalbi ferahlar

Çok üzüldüm Rabbim sabırlar versin mekanı cennet olsun inşallah
Ben 1 Yasin okurum inşallah
ben de bir yasin okuyacagım bugun
Allah razı olsun kizlar sizinde okuduğunuz dualar ölmüşlerinizin ruhuna ve Sevgi tetzemizin ruhuna gitsin Lna16 linosumun kalbine serinlik versin rabbim
Parecim ben dün bakamadım hiç bi.ara aklıma geldi ne güzel toplanmış okunmuş Allah razı olsun hepinizden mekanı cennet olsun teyzenin MssPARE
Amin mekanı cennet olsun ilk gecesine yetişsin dedim şükür canım benim yetişti ❤❤rabbim herkesten razı olsun okuduğumuz dualar sevgi teyzemizi karşılamıştır inşallah herkesin işi telaşı oluyor bazen denk gelemiyoruz kalpten dua ediyoruz ya oda yeter Bonuscum ❣❣

Allah kabul etsin mekani cennet olsun insallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…