ΛŁŁ -SТΛЯ'La Kilo Verme Farkı, 2019 Yazında Hedef Beden 36 :)

Cnm bende yemek istiyorum . Tuvalete çıkarken sanki cam parçaları var yapamıyorum agrına beynim oynuyor resmen bu dönem böyle iyileşene kadar fitil kullanıyorum doktora gittim çabuk iyileşmesi için yeme ve kabız olma ishal olma sıvı tüket agrı korkusundan yeme istegim bile yok gidip gelip su içiyorum cnm
Sana da geçmiş olsun canm

9 ekim menum

Sabah limonlu su

12 de 2 haşlanmış yumurta 5 zeytin 1 domates 1 kaşık tulum peynir maydonoz dere otu acık çay

Ada cayı limonlu

18 de Peynirli sandiviç 1 bardak ayran

20.30 da tilya cayı

22 de Dogum günü kutlanası bugunde yapıldı
1 dilim pasta 1 bardak kola 2 bardak çay 3 tane kurabiye

01.00 de limonlu su

Sarellam Sarellam

İşallah cnm dua et işallah gerek kalmaz mesala ne yemeliyim cnm sütüm bol olması içinde
Şuan yemek yemekten korkuyorum tuvalete cıkamıyorum
Çok yemene gerek yok zaten. Makarna pilav ve baharatlı gibi şeyleri hiç yeme. Özellikle acıdan uzak dur
Bol yeşillik tüket sebze ağırlıklı beslen. Öğütülmüş keten tohumu al salatalarına çorbalarına kullan.
Buğday kepeği kullanabilirsin yogurduna karıştır ye bunlar kabızlık için iyi gelir.
Bol su için özellikle de sanan uyandığında ılık su içmeyi alışkanlık haline getir.
Süt arttırmak için de tahin ölçülü olmak kaydıyla, dereotu, yeşil üzüm tam zamanı ve bol bol su içmen gerekiyor.
Destek kullanmak istersen humana still tea diye bi çay var süt arttırıcı bende çok işe yaramıştı bi deneyebilirsin. Doktorum tavsiye etmişti.

Son düzenleme:
9 Ekim menüm
Sabah 2 haşlama yumurta, salatalık, domates, peynir
Öğlen türk kahvesi 1 kurabiye
Akşam etli yemek 3 kaşık 2 kaşık pilav ve bol salata
2 lt su

Bugün çok tempolu bir gündü benim için. Menüm zamanla daha güzel oturtacagim
A AklinYolu1 Muttapa7555 Muttapa7555
Sarellam Sarellam gözünden kaçmasın canım forever bizi etiketlemiş.

Günaydın kizlar

Ben kisa bir sure icin Turkiye'ye geldim. . Kisa kisa cevap vereceğim. Kesik kesik okuyabiliyorum. Göremezsem kusura bakmayin. Eski ama yeni gelen arkadaslar hoşgeldiniz:) forever nyx
Sizi görmek guzel.

Nyx gecmis olsun. Boyle giderse ben sana yetisicem:)

Nana sana da gecmis olsun. Ameliyata gerek olmaz umarım :KK43:

Ilk sayfadaki eşleştirmelere ek uc kisi daha katıldığı için ve tek sayi oldugu icin. Forever07 ikra meyra ve nyx bir grup. Kizlar u lu olduğunuz işiniz hem daha kolay hem daha zor.

Hepinize kolay gelsin.muhtesem yedili... Ben hepinizi tutuyorum :)

Çok yemene gerek yok zaten. Makarna pilav ve baharatlı gibi şeyleri hiç yeme. Özellikle acıdan uzak dur
Bol yeşillik tüket sebze ağırlıklı beslen. Öğütülmüş keten tohumu al salatalarına çorbalarına kullan.
Buğday kepeği kullanabilirsin yogurduna karıştır ye bunlar kabızlık için iyi gelir.
Bol su için özellikle de sanan uyandığında ılık su içmeyi alışkanlık haline getir.
Süt arttırmak için de tahin ölçülü olmak kaydıyla, dereotu, yeşil üzüm tam zamanı ve bol bol su içmen gerekiyor.
Destek kullanmak istersen humana still tea diye bi çay var süt arttırıcı bende çok işe yaramıştı bi deneyebilirsin. Doktorum tavsiye etmişti.
teşekürler cnm bilgilendirdiğiniz için🌹😘🥰

Günaydın kızlar
Hep erteliyodum başlarım yarın diyodum sonunda bu sabah başladım 9haftada 9 kilo verilebilir en kötü ihtimalle inatçı zamanlarla 7kilo gider o da baya bi gelişme demek
Şuan 64.8im ve 7 kiloda 57.8olucam böyle hesaplamak motivasyon arttırıyo en azından bende işe yarıyo tabi ne ara bu kiloya çıktım anlamadım :deli:

Günaydın kizlar

Ben kisa bir sure icin Turkiye'ye geldim. . Kisa kisa cevap vereceğim. Kesik kesik okuyabiliyorum. Göremezsem kusura bakmayin. Eski ama yeni gelen arkadaslar hoşgeldiniz:) forever nyx
Sizi görmek guzel.

Ilk sayfadaki eşleştirmelere ek uc kisi daha katıldığı için ve tek sayi oldugu icin. Forever07 ikra meyra ve nyx bir grup. Kizlar u lu olduğunuz işiniz hem daha kolay hem daha zor.

İşallah cnm dediğin gibi ameliyata gerek olmaz bu arada hoşgeldin Türkiye’ye cnm😍

Geldim bacım sor ben besliyorumdan öte semirtiyorum 😂😂😂 oda bizim gibi göbekli

:KK48::KK48: ay cok guldum semirtiyorum ne kiz:KK48::KK48: ne yediriyon kediye:KK70:
Tekir cinsi kediler malesef çok yaramaz bununla ilgili yazılar var internette en uysalını araştır.
Ben tekir seviyorum Öyle peluş hayvan gibi yatanı sevmediğim için benim ki tam bir afacan.
Ev konusuna gelince zarar verebileceği tek şey senin eşyaların o da tırmalama konusu olunca. Ama ben tırnaklarını kesiyorum hiç sorun olmuyor.
Tüy ve tuvalet temizliğini sorun etmezsen binaya bi zararı yok.
Problem zaten benim esyam olmamasi canim. Annemlerdeyim ya. Tirnaklar kesilince tirmalama falan olmuyor yani? Bu kedi konusundan hic hoslanmiyorlar. Onun icin daha hareketsiz uysal bi sey olsa diyorum. Kumu cok koku yapiyor mu bi de? Takmislar kokar da kokar diyip duruyorlar. Arkadaş çiş yani bu illa ki kokacak tabi de derecesi ne? Mesela tuvaletin önüne konsa kumu ne kadar ekstra bi koku olabilir ki? Babam kedi gelip ayagina bacagina sürtününce kendinden geciyor. Cok huylanir. British turleri pek oyle gelip sokulan cins degil diye okudum.

Canım iran kedisi cok uysal benimki iran

İran kedileri de cok tuy döküyormus galiba canim?

Amelyat oldum ciddi bişey değil ama bugün 5.günüm ödemlerim falan da var tartı resmimi 1 saat içinde atıcam

Aa gecmis olsun kuzum. Noldu hayirdir ya?
Sen cümlelerin sonuna ifade koymayıp nokta koyunca çok ciddi oluyo tersliyo gibi ama ben alıştım 😂

Valla aynen bana da oyle geliyo:KK48:
Keşke görümcelerime karşı senin gibi olabilsem bayılıyorum 😂😂

Buna da aynen dicem:KK48: ama herkese karsi boyle olmak isterdim ben. Net. Sınırları belli. Aman su kirilmasin aman bu üzülmesin diye diye kendime ettim hep:KK51:
Doktora gittim A AklinYolu1 cnm makatta yırtılma ve çatlak var ilaç verdi . Kullanacak geçmese ameliyat yapıcaz dedi . Çok üzüldüm ve çok korktum işallah çabuk iyileşirim :KK43:

Cok gecmis olsun canim. İlaclar sifa olur insallah ya
Günaydın kizlar

Sizi görmek guzel.

Kaptan hosgeldin :KK36: insallah gelme sebebin can sıkıcı şeyler değildir.:KK200:

Slm hanımlar nasılsınız bşz dogum gunu kutlamasını bitirdik derken yine pasta geldi 😂😂 ben bu gidişle geçen seneki kiloma çıkıcam zaten vitamin migren hapı +gunluk hapı kilo verimimi zorlıyor nasıl olucak bakalım anlamış degilim az yiyorum zaten ama veremiyorum surekli odemim var bugun ths için dra gidecem bakalım sonuç nolcak 😊😊

10 ekim menum

Sabah 7.30 da 2 demir hapı 1bardak limonlu su

11.30 da kahvaltı 2 dilim ekmek 4 yuvarlak sucuk dilim 1 kaşık tulum peynir domates dere otu açık cay 5 zeytin

14 de ada çayı

16 da 1 bardak ayran içerim hastanede

19 da yogurtlu makarna yarım porsiyon

Ada çayı

Sarellam Sarellam

:KK48::KK48: ay cok guldum semirtiyorum ne kiz:KK48::KK48: ne yediriyon kediye:KK70:

Problem zaten benim esyam olmamasi canim. Annemlerdeyim ya. Tirnaklar kesilince tirmalama falan olmuyor yani? Bu kedi konusundan hic hoslanmiyorlar. Onun icin daha hareketsiz uysal bi sey olsa diyorum. Kumu cok koku yapiyor mu bi de? Takmislar kokar da kokar diyip duruyorlar. Arkadaş çiş yani bu illa ki kokacak tabi de derecesi ne? Mesela tuvaletin önüne konsa kumu ne kadar ekstra bi koku olabilir ki? Babam kedi gelip ayagina bacagina sürtününce kendinden geciyor. Cok huylanir. British turleri pek oyle gelip sokulan cins degil diye okudum.

İran kedileri de cok tuy döküyormus galiba canim?

Aa gecmis olsun kuzum. Noldu hayirdir ya?

Valla aynen bana da oyle geliyo:KK48:

Buna da aynen dicem:KK48: ama herkese karsi boyle olmak isterdim ben. Net. Sınırları belli. Aman su kirilmasin aman bu üzülmesin diye diye kendime ettim hep:KK51:

Cok gecmis olsun canim. İlaclar sifa olur insallah ya

Kaptan hosgeldin :KK36: insallah gelme sebebin can sıkıcı şeyler değildir.:KK200:
Teşekkür ederim cnm 😘

Bu günkü menüm arkadaşlar
Pekmezli yumurta
Salatalık ve domates
İncir kuru 4 tane
Zeytin
Peynir
Yarım tl su
Şekersiz çay
Öğlen
1 tl
Üzüm